На Рівненщині зростає кількість хворих на грип

Ріст захворювання на грип та ГРВІ для першої декади січня не характерне, стверджують лікарі. Тому закликають бути обережними, уникати переохолоджень та великих скупчень людей.

Тим часом кількість хворих на ці недуги постійно збільшується. Тільки за минулий тиждень на грип та ГРВІ в області захворіло понад шість тисяч людей, більшість з яких – діти. Найближче до епідпорогу – Сарненський, Радивилівський райони та місто Рівне.

Під час лабораторних досліджень на Рівненщині підтвердили сім випадків каліфорнійського грипу, що є особливо небезпечним, адже дає ускладнення. Такий вид грипу у першу чергу вражає молодих людей працездатного віку. Тому цим категоріям треба бути особливо обережними.

Як зазначають медики, в області акумульовані усі сили для надання необхідної ургентної допомоги. Зокрема, в лікарнях Рівненщини підготували госпітальні бази та спеціальну медапаратуру. Також в аптеках є достатня кількість протигрипозних, імуностимулюючих препаратів, а також необхідний запас дезінфікуючих засобів, термометрів та марлевих масок, повідомляє прес-служюа Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.