У Рівному працівники ринку "Дикого" просять захисту від депутата

13 січня до міського голови Володимира Хомка прийшла делегація працівників  ринку "Дикого" з проханням захистити їх від депутата міської ради Юрія Сухого, який вимагає закриття ринку. Нагадаємо, що між підприємцями ринку та депутатом Сухим, який проживає на цій же вулиці, де розташований ринок, триває давній конфлікт.

За словами працівників ринку, депутат намагається закрити ринок й ліквідувати їхні торгові кіоски, які розміщені на вулиці Здолбунівській, мотивуючи це тим, що торгівля ведеться на проїжджій частині. 

Тож Володимир Хомко заспокоїв людей й пообіцяв об'єктивно розібратись в ситуації. Було домовлено, що з числа присутніх підприємців буде сформовано ініціативну групу, яка буде долучена до усіх нарад та засідань комісій з приводу подальшого функціонування ринку "Дикого".

Про це повідомили з прес-служби Рівненської міської ради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

В центрі міста - базар...Що ще сказати?! Перенесіть це стидобище за межі міста. Вже давно про це говорять. Я дивуюсь, як люди, які там живуть, це терплять..

Народ - ці працівники ринку мають мільйони на торгівлі та оренді.
Треба негайно організувати громадські слухання і підтримати депутата(в цьому рішенні).
Адже через цих торгашів страдає ледь не пів міста, а особливо водії, які замість того щоб попасти в іншу частину міста мають стояти в заторах або об"їзджати під десяток кілометрів, витрачаючи при цьому свій час і гроші (бензин).
Вул. Здолбунівська- це реальна альтернатива заторам і швидкий проїзд на вул.С. Бандери.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.