Депутатів Рівнеради просять допомогти з будівництвом стадіону

Президент НК "Верес" Олексій Хахльов подякував депутатам попередньої каденції за підтримку футбольного клубу. А також звернувся з проханням розглянути питання про спільне фінансування будівництва у Рівному футбольного поля зі штучним покриттям.

Окрім того, він просить депутатів допомогти компенсувати земельний податок за виділену раніше ділянку, бо членських внесків на ці потреби не вистачає.

На це міський голова Рівного Володимир Хомко запропонував створити робочу групу, яка вивчила б питання  щодо подальшого фінансування НК "Верес", будівництва стадіону зі штучним покриттям і питання щодо землі, яку передали обласній федерації.

- Головою комісії пропоную Олександра Нестерука. Потрібно взяти з кожної фракції по депутату і вивчити це питання. Думаю, також буде справедливо, якщо обласна рада підтримуватиме НК "Верес", - зазначив Володимир Хомко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рівнерада звернеться до ВРУ через бюджет

У Рівному зростуть тарифи на тепло?

У сесійній залі Рівнеради посівали і щедрували

Для депутатів Рівнеради колядують діти з багатодітної родини

Сесію Рівнеради пікетують працівники ринку

Ключові слова: 

Коментарі

Податок платить Рівненська обласна федерація футболу, яка й орендує земельну ділянку і яка й має право споруджувати стадіон по програмі УЄФА. НК "Верес" не має відношення до землі, податку і стадіону

А який же розмір земельного податку, що не вистачає на нього членських внесків?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.