За скандальне питання ринку "Північний" депутати Рівнеради таки проголосували

Працівники ринку "Північний" та мешканці прийшли на сесію міськради, щоб відстояти право на існування ринку. Люди просять депутатів дозволити їм працювати, адже інших джерел доходів не мають. 

Справа в тому, що ринок був в оренді підприємця впродовж 10 років, а він не виконав жодних умов договору. Депутат Тетяна Чубай пропонує продовжити договір на півтора року, щоб підприємець таки виконав умови договору.

У свою чергу, підприємець, який орендує ринок, Костянтин Цибанюк каже, що останні 3 роки були важкі, тому, можливо, не все задеклароване вдалося виконати.

- Реконструювати ж ринок за півтора року, як пропонує депутат, дуже болісно, адже передбачалося, що ремонт проводитиметься почергово. Я ж пропоную гарантійний лист, яким підтверджую, що за найближчі роки виконаю умови договору, - каже Костянтин Цибанюк.

Мешканці ж звинуватили Володимира Хомка в тому, що той обіцяв вирішити питання ринку перед виборами, якщо його підтримають. Нині ж, мовляв, мер не виконує обіцянки. 

Після обговорення депутати прийняли рішення "Про поновлення договору оренди землі на вул. Князя Романа" на 5 років. Окрім того, вони внесли примітку, що підприємець має за два роки перекласти комунікації, і якщо це буде зроблено, то договір автоматично діятиме впродовж 5 років, якщо ж ні, то за 2 роки договір буде розірвано. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У громадському транспорті єдиного квитка не буде, можливо, введуть "квиток рівнянина"

У Рівному об’єднанню парків культури та відпочинку виділили 1 мільйон 700 тисяч

Багатоповерхівки Рівного робитимуть благоустрій будинків на умовах співфінансування

Результати поіменного голосування виводять на екрани в Рівнераді

Депутатів Рівнеради просять допомогти з будівництвом стадіону

Рівнерада звернеться до ВРУ через бюджет

У Рівному зростуть тарифи на тепло?

У сесійній залі Рівнеради посівали і щедрували

Для депутатів Рівнеради колядують діти з багатодітної родини

Сесію Рівнеради пікетують працівники ринку

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.