Відомий телеведучий презентує у Рівному книгу "Смачна країна"

Вперше в Рівному телеведучий Костянтин Грубич відкриє рецепти приготування унікальних українських страв в пивній ресторації "КАНТ" разом із спільнотою "Смачне Рівне".
- Чи знаєте ви, як приготувати "вугільну каву"? А "гартовану юшку" чи "цілющі голубці"? У суботу рецепти простих, а головне недорогих українських страв рівнянам розповість відомий телеведучий Костянтин Грубич. На відвідувачів чекає кулінарний майстер-клас: телеведучий покаже, як готувати страву на грилі. А ще під час зустрічі Костя презентує свою свіженьку кулінарну книгу "Смачна країна", що вийшла у "Видавництві Старого Лева", - розповів організатор презентації, керівник спільноти «Смачне Рівне» Олександр Безощук.


Впродовж кількох років Костянтин Грубич проводив телезйомки у найвіддаленіших селах та містечках, досліджуючи гастрономічні особливості різних областей України. Кращі кухарі, ресторатори та просто небайдужі гурмани Закарпаття, Львівщини, Донбасу, Тернопільщини, Київщини, Криму вчили ведучого готувати унікальні страви, рецептура яких передавалася з діда-прадіда. Як виявилося, українські кулінарні традиції – дуже багаті, а наша країна справді смачна. Костя жартує, що тепер навіть уві сні із заплющеними очима може розповісти, якою стравою люблять ласувати на Буковині, а яку повинна вміти готувати кожна порядна галичанка.
Унікальних рецептів Грубич не приховує – усі "кулінарні трофеї" виклав на трьохсот сторінках своєї нової книги "Смачна країна", що вийшла у "Видавництві Старого Лева". Тут є фірмові рецепти від знаних українських шеф-кухарів і шедефри народної кулінарії, чимало традиційних призабутих страв, що їх їли українці протягом багатьох століть. "Смачна країна" містить не лише опис страв, а й показує багацтво культури різних куточків України. Мальовничіше про українські кулінарні традиції писав хіба що Іван Котляревський у "Енеїді". Тож запрошуємо всіх охочих в "КАНТ" КАНТ" пивна ресторація м. Рівне до спілкування та смакування разом з Костею Грубичем. Під час презентації буде проведено благодійний аукціон, на якому ви зможете придбати книгу з автографом Констянтина, кошти з продажу якої будуть спрямовані на допомогу бійцям АТО.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.