Мешканцям Рівненщини здешевлять комуналку

Для посилення соціального захисту мешканців Рівненської області у держскарбниці цьогоріч передбачили майже 1 мільярд 132 мільйони гривень, повідомив голова обласної ради Володимир Ковальчук. За його словами, ця сума на понад півмільярда більша, ніж планувалося раніше і передбачена на надання пільг та субсидій на оплату населенням електроенергії, природного газу, тепло- та водопостачання, квартплати та вивезення відходів.

– Нині тарифи на житлово-комунальні послуги постійно зростають. І наше завдання – працювати над тим, аби громадяни вчасно і в повному обсязі оформлювали субсидії та отримували відповідну допомогу та підтримку. Це пріоритетне завдання місцевих органів влади. Ми повинні слідкувати, щоб держава компенсувала для людей приведення цін і тарифів до ринкового рівня, – зазначив Володимир Ковальчук.

Голова обласної ради додав, що Рівненщина у 2016 році має отримати також майже сто мільйонів гривень цільової субвенції для надання пільг та субсидій на купівлю споживачами твердого та рідкого пічного палива та скрапленого газу. А це на 35 мільйонів більше від запланованого раніше. Таким чином в області виконують соціальні зобов’язання перед громадянами, підсумував Володимир Ковальчук.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.