На Рівненщині згадають загиблого мінометника, який прикривав "кіборгів"

У Клевані згадають Олександра бойка, який загинув в АТО минулої зими. Він був мінометником, прикривав "кіборгів". Сьогодні день його народження. Друзі бійця з 93-ї бригади зберуться на кладовищі.

Олександр бойко любив фотографувати і знімати. На його фотоапараті було чимало матеріалу з зони АТО. А ще була пісня бійця. Тож друзі змонтували кліп.

 

 

У нього сьогодні день народження і ми з його друзями з 93-ї бригади поїдем відзначати... на кладовище.З Сашою Бойком ми познайомились коли мені було сім, а йому вісім років. Виросли в одному дворі. Він розбирався в апаратурі і часто лагодив мій двохкасетний "корч" під гордоюю нназвою "Скіф". Наші діти ходили в одну групу дитячого садка.Ми тоді не були близькими друзями, скоріше - добрими приятелями.Ближче зійшлися коли Саша пішов в армію і ми з Інна Білецька, Наталія Лозовська і Юрій Дюг допомагали Сашиному мінометному взводу чим могли. Коли він приїхав у відпустку, ми трохи посвяткували (тоді ж познайомив його з тими хто йому допомагав. До того Інну, Наталку і Юру він тільки чув в телефоні). Заїхали до мене в офіс і Саша попросив сфотографувати його на фоні прапору з написом "Воля або смерть". Досі інколи картаю себе за ту фотку. Вона виявилась пророчою. За місяць (12 лютого) в Пісках під Донецьким аеропортом мінометний осколок не залишив Саші жодного шансу. Зате залишив сиротами двох дітей, стареньких батьків і вдовою - дружину.Бойко любив фотографувати і знімати. На його фотоапараті було багато фото і відео ЗВІДТИ. А ще була пісня написана бійцем з його роти. З того всього змонтував простенький кліп.Ранок почався з дзвінка, який у моєму телефоні підписаний "Петро 93 бригада". Це з ним і ще з Інною, Наталкою та Oleg Adamchuk ми везли Сашку додому...назавжди. "Льош, у Сашки сьогодні ж день народження, їдемо привітати. Всі наші хлопці приїдуть." - знайомий голос Петра у слухавці.Ми їдемо на день народження...

Опубліковано Олексієм Кривошеєвим 15 січня 2016 р.

"У нього сьогодні день народження, і ми з його друзями з 93-ї бригади поїдем відзначати... на кладовище. З Сашою Бойком ми познайомились, коли мені було сім, а йому вісім років. Виросли в одному дворі. Він розбирався в апаратурі і часто лагодив мій двокасетний "корч" під гордою назвою "Скіф". Наші діти ходили в одну групу дитячого садка. Ми тоді не були близькими друзями, скоріше добрими приятелями. Ближче зійшлися, коли Саша пішов в армію, і ми з Інною Білецькою, Наталією Лозовською і Юрієм Дюгом допомагали Сашиному мінометному взводу, чим могли, - написав у "Фейсбуку" Олексій Кривошеєв. - Коли він приїхав у відпустку, ми трохи посвяткували (тоді ж познайомив його з тими, хто йому допомагав. До того Інну, Наталку і Юру він тільки чув по телефону). Заїхали до мене в офіс, і Саша попросив сфотографувати його на фоні прапору з написом "Воля або смерть". Досі інколи картаю себе за ту фотку. Вона виявилась пророчою. За місяць (12 лютого) в Пісках під Донецьким аеропортом мінометний осколок не залишив Саші жодного шансу. Зате залишив сиротами двох дітей, стареньких батьків і вдовою - дружину.
Бойко любив фотографувати і знімати. На його фотоапараті було багато фото і відео ЗВІДТИ. А ще була пісня, написана бійцем з його роти. З того всього змонтував простенький кліп.
Ранок почався з дзвінка, який у моєму телефоні підписаний "Петро 93 бригада". Це з ним і ще з Інною, Наталкою та Oleg Adamchuk ми везли Сашку додому...назавжди. 
"Льош, у Сашки сьогодні ж день народження, їдемо привітати. Всі наші хлопці приїдуть", - знайомий голос Петра у слухавці.
Ми їдемо на день народження"...

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.