У Рівному з трьох аптек вилучили 45 тисяч наркотичних препаратів

У трьох фармацевтичних закладах однієї з аптечних мереж у Рівному правоохоронці виявили та вилучили понад 45 тисяч кодеїновмісних препаратів на загальну суму 200 тисяч гривень.

Третім управлінням (з обслуговування Волинської, Рівненської та Житомирської областей) Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України спільно зі слідчими СВ Рівненського відділу поліції, представниками Державної служби з лікарських засобів та Головного управління ДФС області проведено заходи щодо ліквідації осередку поширення кодеїновмісних препаратів на території міста Рівне.

Під час трьох санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили понад 45 тисяч таблеток із вмістом кодеїну, які зберігалися в аптеках без будь-яких належних документів, які підтверджували б їх якість, а також умови придбання і зберігання. Загальна сума вилученого за цінами «чорного ринку» сягає 200 тисяч гривень.

Одним з чинників неадекватних обсягів продажів лікарських засобів, що містять кодеїн, є можливе їх використання для немедичного застосування та виготовлення з них особливо небезпечного наркотичного засобу дезоморфін.

За дією дезоморфін уп’ятеро сильніший за героїн та у 20 разів токсичнішийморфіну. У разі систематичного вживання дезоморфіну людина може померти за декілька місяців.

Відомості за цими фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 320 Кримінального кодексу України «порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів».

Проводиться досудове розслідування, повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

ага. Вилучили. Так само як бурштин? А потім назад в свої аптеки завезуть і далі кодтерпін будуть продавати. По всьому місту пачки валяються.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.