У Рівному в суді хуліган потрощив меблі, є потерпілі

У Рівному прямісінько у залі судових засідань 49-річний чоловік напав на свою 35-річну дружину і почав душити. Потерпілу забрала "швидка". Іван Нечипорук через суд ділить майно зі своєю дружиною. Ще пред початком засіданняя, зчинилася перепалка, після чого чоловік напав на жінку.

Суддя не постраждала. У залі судових засідань потрощені меблі. Івана Нечипорука затримали правоохоронці і, очевидно, він понесе відповідальність за хуліганство.

Ключові слова: 

Коментарі

Лікуватися потрібно Вам від шахрайства , обману і брехні .Мене батьки виховали чесною і порядною людиною .

за ваше паплюження на мене і на матір прийде розплата від Бога , а Ви займайтесь бабським балаганом , коли не знаєте , як прокурори , судді , та правоохоронні органи в людей забирають їхню нерухомість . втручаються в їхнє життя під "виглядом сімейної драми" . Радійте ..... але прийде час всі зрозуміють ..........,

Гліб ти підарас, мою дружину пердолив, і до мене приставав

Придурок,перестань писати дурниці!!!

Це ти Іванко за мене пишеш бруд про свою дружину? Нікуди вона зі мною не їздила! Я її три рази в житті бачив,родини та хрестини і рочок дитини. Ти хворий, за наклеп та образу гідності людської будеш відповідати по закону! Розкажи про кримінальне провадження яке відкрите за побиття дружини, ти нелюд, Бог тобі суддя! В тебе вже немає нічого,тобі люди їсти зносять та гроші збирають, а прийде час і їх будеш об....ть.

ще згадала, як Іван на телепередачі заявив "це рейдерське знищення нашої сім"ї" ХА_ХА_ХА.. да кому ти нахрен треба! хто ти такий - гав...о вонюче. тебе краще не чіпати - ти й так смердиш... сам собі наробив купу проблем і не можеш розгребти. І не придумав нічого кращого як звинуватити всіх і вся. це ж треба придумати - написати президенту, щоб поміг йому зустрічатись з сином- піпец просто.... Іван , не пиши більш нікому - пошкодуй людей.

Іван, ти хвора людина, сказати, що не вірвноважене - не те слово.Тобі давно пора звернутись до профільних лікарів.Хочеш сказати, що це не так- це ж треба додуматись написати на передачу да ще поїхати туди з МАМОЮ ( бо самому б очко заграло) щоб сваритись з жінкою.. Ти недолугий вирішити навіть свої особисті питання. І твої походеньки скізь з мамою - сміхота!!!! 40-річний чоловік, а за мамунькою ( до речі такоюж шиз... неврівноваженою, як і синочок) ховаться, з мамою скрізь. це багато про що говорить... ти хвора людина - чого тільки вартий твій зрив на суді з потрощеними меблями.... звернись до лікарів (маму не забудь) - не позорся і далі. Тебе вже ітак все місто знає. Те що в тебе з головою проблеми - це вже всі зрозуміли, хто з тобою стикався... Зупинись, пролікуйся, подумай над своїми проблемами сам і сам їх виріши - завжди людивважали, що виносити сміття з хати - це не правильно. а ти його не тільки виніс а ще і людей тим брудом вимазуєш. Це яким треба бути слабаком, обливати брудом матір своєї дитини.
хто з тобою хоч раз стикався ( не важливо в якій ситуаці) - впевнена кожен скаже, що ти недоношений, недоколиханий і ввзагалі йо..й на всю голову.
а може в тебе дійсно проблеми з імпотенцією і ти нічого кращого не можеш зробити, як ходити і плюватись гавном?
не забудь сходити до мами спитати. чи ти доношений і доколиханий... куди ж ти без мами... я взагалі дивуюсь. як люди тобі довіряють дітей.... і те що тебе поперли з роботи - мабуть вчасно розгледіли в тобі шиза.... тебе треба пожаліти

Мдяяяя, Ваня, добре ти головою стукнувся, голові понос. Якраз мені вона дала, і то без всяких питань, ти якраз до мамусі своєї бігав, жалітися яка в тебе погана жінка. Мамусин синочок. Навіть на передачу стару клячу припер, щоб синочка захистила, вєшалка базарна. Ти неудачник, лошара.

У мене все гаразд , а ти Вальсмен Гліб Олійник напевно точно потрібно лікуватися , така під таких не лягає , тобі навіть простітутка не відс,,,,,,,,,, обрізаний Жидяра , а друг і кум , котрий зрадив .

На певно вас потрібно лікувати , то виникає питання і Скрябіна , Стуса , Чорновола та інших людей потрібно лікувати , котрі мали свою власну думку .

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.