У Рівному "радикали" хочуть свого начальника МВС

Закиди народного депутата від "Радикальної партії Олега Ляшка" Андрія Лозового щодо "кришування" незаконного видобутку бурштину, вирубування лісів, наркопритонів, гральних закладів та іншого начальник поліції в Рівненській області Сергій Максимов називає нічим не обгрунтованими. Також він має намір подати позов до суду на народного депутата з метою відбілити свою честь, гідність та ділову репутацію. 

Читайте також: Політичні відтінки в зміні керівника УМВС Рівненщини

Мова йде про ефір на телеканалі "Рівне 1", у якому народний депутат назвав правоохоронців "відвертими бандитами". 

- Я не можу залишитися осторонь та не відреагувати на подібні голослівні заяви та обливання брудом мене, моїх підлеглих та усієї поліції Рівненщини загалом із боку народного депутата. Тож на законних підставах я захищатиму гарантоване мені Конституцією України право на повагу до честі, гідності та ділової репутації, - зазначає Сергій Максимов. - Відповідно до частини 4 статті 32 Конституції України, кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.
Зважаючи на викладене, я в судовому порядку позиватимуся до Андрія Лозового про захист честі, гідності та ділової репутації. Крім того, згідно із статтею 46 Закону України «Про інформацію», відповідальність за порушення законодавства про інформацію несуть особи, винні, зокрема, у поширені недостовірної інформації, яка ганьбить честь і гідність особи.

Читайте також: Рівненську поліцію хочуть віддати "радикалам"?

Нагадаємо, Рівненщиною "повзуть" чутки про те, що "радикали" хочуть поставити свого начальника поліції, через це і "хитають" нині діючого - Сергія Максимова. Очевидно, що "радикали", прийшовши до влади, хочуть, як і їхні попередники, поставити на ключові посади своїх людей. Адже Сергія Максимова лобіював на посаду  Юрій Вознюк і Микола Кучерук, тоді ще обоє були членами партії ВО "Батьківщина".  Нині ж Микола Кучерук залишився в "Батьківщині", а Юрій Вознюк став народним депутатом від "Народного фронту". Наразі новим начальником МВС у Рівненській області може стати людина "радикалів".

Коментарі

Тепер зрозуміло чому цей "ляшківський прихвостень" бігає за тим хлопчиною головою облради.
БУРШТИН- ось їхня головна мета в області, і вони не перед чим не зупиняться поки ми не викинемо їх з Рівненщини.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.