Рівненський «Верес» розпочав другий збір

Футбольна команда Народного Клубу «Верес» сьогодні прибула до селище Брюховичі, що під Львовом, де розпочала другий навчально-тренувальний збір. Готуватиметься до весняної частини чемпіонату команда там до 28 січня.

- Завдань на цей збір у нас кілька, - розповідає спортивний директор НК «Верес» Юрій Панфілов (на фото – праворуч). – По-перше, плануємо закласти фізичну та технічну базу. А по-друге, хочемо продовжити перегляд потенційних новачків. Зараз з нами у Брюховичах перебуває 11 кандидатів, імен їх поки називати не буду, це переважно футболісти молодіжних команд клубів Прем’єр-ліги. В рамках збору запланували два контрольних матчі, 23 січня – «двосторонку», а 28 січня хочемо зіграти з якимось сильним суперником. Можливо це будуть «Карпати», можливо їх молодіжний склад, можливо інша команда, з цим питанням ще не визначились.

- З’явилась інформація про участь «Вереса» у турнірі, що проводить ФК «Полтава», чи відповідає вона дійсності?

- Тут, мені здається, хтось трішки випередив події. Так, нам надійшла пропозиція щодо участі у цьому цікавому турнірі, де змагатимуться клуби як першої, так і другої ліги. Але «Верес» підтвердження ще не давав. Нині ми думаємо, зважуємо на усі «за» та «проти».

Інформаційна служба НК «Верес»

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.