У Рівному, Кузнецовську і в чотирьох районах області - карантин

Школярі Рівного, Кузнецовська, а також Здолбунівського, Костопільського, Дубровицького і Рокитнівського районів із 18 січня перебуватимуть на карантині через грип. Про це повідомив  лікар-епідеміолог Рівненської обласної СЕС Віктор Мороз.

- Наразі на грип та застуду в Рівненській області захворіло 12 166 осіб, з них 6 951 - діти до 18 років. Це 57% від загальної кількості хворих. Тим часом у Рівному на грип і ГРВІ занедужали 3254 особи. З них 1498 - діти до 18 років. 117 хворих, серед яких 86 дітей у місті госпіталізовано. Таким чином епідемічний поріг в обласному центрі перевищено на 46,8%. Тому з 18 січня школярі міста перебуватимуть на карантині. Також передбачені під час епідемії заходи введені в лікарнях, поліклініках та інших установах. Окрім того, карантин введено в Кузнецовську, де епідпоріг перевищено на 27,2%, у Дубровицькому районі, де епідпоріг перевищено на 3%, в Рокитнівському районі, де кількість хворих у два з половиною раза перевищує епідпоріг, Здолбунівському районі, де епідпоріг перевищено на 99,9% та відразу на два тижні запроваджено карантин у Костопільському районі, де кількість хворих на грип і ГРВІ на 66% перевищує епідемічний поріг, - розповів Віктор Мороз.

Нагадаємо, в порівнянні з минулим тижднем кількість хворих на грип і ГРВІ в Рівненській області зросла майже вдвічі. Окрім того, під час лабораторних досліджень на Рівненщині підтвердили сім випадків каліфорнійського грипу, що є особливо небезпечним, адже дає ускладнення. Такий вид грипу у першу чергу вражає молодих людей працездатного віку. Тому цим категоріям треба бути особливо обережними. Також медики підтвердили одну смерть внаслідок грипу в Рівненській центральній міській лікарні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.