На Рівненщину незаконно везли гранатомети

У ході контрдиверсійних заходів на стаціонарному посту в смт Мангуші затримали автомобіль, в якому намагалися вивезти на мирну територію, в Рівненську область, зброю і боєприпаси.


Як повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції Донецької області, в автомобілі «Mercedes Vito» їхали троє демобілізованих військових і троє людей, які представилися волонтерами. У салоні транспорту знайшли 5 РПГ-22 в заводській упаковці, які були заховані під сидінням, і 3 пачки патронів калібром 5,45 мм і 7,62 мм, дві з яких були виявлені під капотом.
Як з'ясувалося, військові поверталися додому в Рівненську область і прихопили на пам'ять гранатомети.

Ключові слова: 

Коментарі

А нікому не цікаво, звідки така інформація і чому цю інформацію постить сюди людина без підпису, а не пише в прокуратуру чи СБУ?
Обкидати когось какашками в інтернеті - не мішки таскати.
Ватно-диванні воїни...

Тепер стає зрозуміло за шо Таня ворониха хату строїть, а Ала Семенчук машини купляє...

А тепеР цікава офіційна позиція Руєвіту, бо ці злодюги звідти. Скоріше за все Руєвіт їх заднім числом звільнить і скаже що таких незнає. Били себе в груди шо вони патріоти. Тепер зрозуміло чого вони туди так рвалися - крали зброю і продавали напевно бурштинщикам.

Да, Вороняки відзначилися, два чесних братика, яка цікава розкручується історія, нехай тепер розкажуть людям які вони віданні майданівці, я уявляю реакцію Березнівчан, ці ділки під собою вже землі не чули. Рєшали смердючі, привикли тільки гадити і красти.

???

???

А забули сказати про Аллу та Тетяну

А везли в Березне псевдоволонтери Семенчук Валентин, Семенчук Юрій та Козак Руслан. Дані особи сидять на темі поставки зброї та набоїв сидять більше 1,5 року, крім того перевозять викрадені речі з пустуючих будинків. А в Березному всім розказують , які вони " чесні" та " порядні"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.