Рівненських громадських активістів запрошують на антикорупційний тренінг

6 лютого у Рівному Інститут Медіа Права проведе одноденний практичний антикорупційний тренінг в рамках Майстерня активних громадян. До участі запрошуються 25 учасників з Рівненської та Волинської областей. Зараєструватися і заповнити анкету можна за посиланням https://goo.gl/ZZBmdd.

Прийом анкет до 31 січня. Відбір учасників проходитиме на конкурсній основі. Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам відшкодовуються транспортні витрати.

Під час першого тренінгу ви дізнаєтесь: 
- що таке корупція та які її види. Як закони України регулюють антикорупційну сферу; 
- що таке антикорупційні кампанії;
- як запит на інформацію можна використовувати з метою контролю влади;
- як використовувати державні та громадські реєстри в антикорупційній діяльності;
- про досвід та ті дієві інструменти, які використовуються успішними організаціями, рухами коаліціями такими як Реанімаційний Пакет Реформ, Рух ЧЕСНО, Інститут Медіа Права, Центр політичних студій та аналітики, Центр UA, Transparency International Україна, Громадянська мережа ОПОРА для подолання корупції.

 

Ключові слова: 

Коментарі

після перемоги Майдану з тюрем почали випускати незаконно засуджених режимом кривавого диктатора Януковича політвязнів першою волю отримала сама чесна жінка україни - Юля Володимирівна, а сьогодні самий чесний суддя-колядник Зварич вийшов на волю, і як стало відомо журналістам ZIK найближчим часом знову одягне суддівську мантію і продовжить колядувати. Вітаю браття! Здобутки Майдану вражають!
Доречі той хлопець що намалював Янику цятку на лобі так і продовжує сидіти. Мабуть нова влада вважає що він заслужив покарання. Зате Зварич тепер готується ще і статус учасника АТО отримати.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.