Рівнянкам пропонують отримати стильну зачіску та непогано заробити

Короткі жіночі стрижки здатні дійсно творити дива: вони молодять і дозволяють не тільки повністю змінити імідж, а й грати з ним, надаючи образу стильність, пустотливі нотки або романтичну недбалість. Не кажучи вже про простоту догляду та укладки. Ці переваги давно оцінили кінодіви і поп-зірки. Тому короткі стрижки — це претендент на абсолютно трендову довжину.

Справжні підприємці та економи завжди знайдуть спосіб зберегти і примножити наявні грошові кошти. Навіть на зміні зачіски можна заробити гроші. Зміна зачіски може поповнити особистий бюджет, особливо, якщо до стрижки волосся були важкими, густими і довгими. Майстер з нарощування рівненського салону «Masterhair» Мирослава Мишкевич пропонує дуже вигідні умови купівлі натурального волосся. Окрім можливості отримати новий імідж, ви можете ще й вигідно заробити. 

Якщо ви власниця довгого та доглянутого волосся (від 45 сантиметрів), Ви можете продати його за найдорожчою ціною у місті. А також, як приємний бонус отримати професійну стрижку безкоштовно.  

Остаточна ціна волосся буде вказана після проведення оцінки майстром, вартість залежить від наявності сивини, кольору волосся, а також того, чи було це волосся пофарбоване чи ні

Отож, якщо Ви хочете змінити свій образ та стиль, обрізати волосся -  досвідчений майстер Мирослава Мишкевич купить його за найвищою ціною. В результаті - Ви матимете чудовий грошовий бонус і коротку стильну зачіску.

Контакти: 096 54 75 956.

На правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.