Міський голова Дубно оскандалився під час "волонтерської" поїздки на схід

Скандалом обернулась поїздка міського голови Дубно Василя Антонюка на схід до позицій батальйону "Горинь". Як стверджує волонтер Галина Клемпоуз, міський голова дозволив собі нецензурну лайку до бійців та волонтерів: 

- Піар-акція мера Антонюка після його триденної поїздки по зоні АТО зустрілася з бетонною, чесною та непідкупною стіною, яка складається з захисників нашої держави.

Я не знаю, як було в інших місцях, як його зустрічали і куди його цілували, знаю лише те, що сама спостерігала, адже в цей момент привезла допомогу, яку на передодні попросили захисники. І так, 15 січня 2016 року батальйон "Горинь" отримує вже офіційну звістку про приїзд делегації з Дубно, яка складається з волонтерів та представників мерії Дубно, але звісно сама головна постать — це сам пан мер Антонюк Василь! Зампотил батальйону Сергій Артемович являється колишнім мером Млинова, і на секундочку, являється мобілізованим до лав Збройних сил України, його роботу як зампотила похвалять всі солдати батальйону, і я як волонтер! Стосовно приїзду делегації всіх дубенських в батальйоні інформував Артемович, так як вони в хороших стосунках з Русланом Мусійчуком.

16 січня 2016 року ввечері всіх дубенських військових, а також командира батальйону та начальника штаба було проінформовано, що делегація прибуде 17-го січня о 16.00, так вони сказали. Коли ж настала неділя 17 січня, а вибачте на фронті вихідних не буває, всі розпланувати день так, що 16.00 максимум 17.00 зустрінуть гостей, я далі будуть займатися нагальними справами, які тут ніколи не зникають, з самого ранку та і на протязі дня всім наголошувалося по приїзд, щоб все було організовано, оперативно, щоб ніхто нікого не затримував. Сергій Артемович і ще один військовий з Дубенщини планували з делегацією поїхати додому у відпустку і у відрядження, я ж в свою чергу планувала під'їхати до Харкова. Але не все так просто як спланувалося. Ну от і 15.00 зв'язуємося з делегацією нам повідомляють, що виїхали з Дмитрово, їдуть на Часів Яр, а потім до "Горині"! По кілометражу це 80 км, по часу +/- вигрузка — 3 год., розраховувати час в таких поїздках це сама перша справа, тому що не можна так взяти сказати, що будеш вранці, а приїхати в вечері і хлопці цілий день відлучені від своїх прямих обов'язків на фронті, кожний солдат це бойова одиниця, і кожний виконує свою функцію на захисті нашої неньки України! 

18.00: всі вже з'їхалися, очікувалося, що делегація вже виїхала з Часового Яру, але ні, до Часового Яру вони ще не доїхали. Щоб ви розуміли, всім було наголошено, що мер їде, і щоб всі його чекали. В свою чергу хлопці вирішили зустріти мера, належним чином, так як всі з одного міста, було приготовлено український борщ, також напередодні були впольовані фазани , які спеціально для мера були смачно приготовлені бійцями. Чекали довго! Коли приїхав відповідний гість о 21.30, солдати впершу чергу запросили всіх до столу, який був приготовлений і очікував гостей з 16-ї години, на що почули відмову і відчули підримку Дубенської мерії, на чолі з мером Антонюком, з гарними словами він звернувся до наших захисників посилаючи їх на всі сторони, була присутня і нецензурна лексика в контексті його монологу, особисто я була обізвана проституткою, яка працює проти нього, але від самого мера відчувався явний запах алкоголю. Командир і всі хлопці були шоковані такою зверхністю пана Антонюка, ніхто не збирався терпіти його царські замашки, командир і всі хлопці розвернулися і попрямували до свої машин, пан мер мабуть проаналізувавши свою не гідну поведінку, хотів все ж таки примиритися з командиром, схватив шматок привезеного сиру і підійшов до командира в одній руці тримаючи його, а іншу подаючи на потискання, командир чітко відповів "До побачення! І щоб ми з вами зустрічалися перший і останій раз!"Але хочу наголосити на тому, що він послав бойових офіцерів, які і його м'яке місце захищають також, такими діями він принизив офіцерську честь. Посилаючи всіх і вся мер сів в свою машину забувши про тих кого мав забрати і поїхав геть! Залишився з хлопцями Руслан Мусійчук, який дійсно був не в зручному становищі, тому що він не перший раз був у хлопців, вибачався перед усіма, він і забрав хлопців, так як і було домовлено!!! 

Сам ж мер, при виході з машини підійшов до мене і сказав, щоб я вибачилася перед мером Дубно (він сказав про себе в третій особі) за написане раніше, бо він бачте побував на передових! А інакше він щось там розкаже за моїх батьків! Так от шановний мер, після вашої поведінки, це ви вибачайтеся перед хлопцями! Мені ваші вибачення не потрібні, хоча сумніваюся що хлопцям потрібні! Наступне, запам'ятайте мені 21 рік, я повнолітня і за свої слова і вчинки відповідаю я! А ще гарно ви вдягнуті приїхали, головне по формі для фото! Але от біда, Українська армія не дубок носить, а піксель, нічого на наступну поїздку краще підготуєтесь!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.