Рівненська юстиція допоможе шукати майно чиновників-корупціонерів

Сьогодні  начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило спільно з громадською організацією «Антикорупційний моніторинг» на прес-конференції  розповіла про особливості роботи нових реєстрів Мінюсту. 
Міністерство юстиції визнано найелектроннішим міністерством.Тому, метою конференції є показати зручність отримання оновлених реєстрів.

- Сьогодні в нас відбувається реальна децентралізація. Громадянин незалежно від того, де знаходиться майно, може звернутися та зареєструвати своє право. В цьому немає проблем. 

Це є досягненням Міністерства юстиції. Ми будемо робити все, аби поставити крапку в тих незручностях, які існували фактично по всій Україні, - зазначила Іванна Смачило.

 

Ключові слова: 

Коментарі

В начальника ГУ ЮСТИЦІЇ І.СМАЧИЛО на особистому прийомі була два рази, з приводу злочинів начальника Радивилівської виконавчої служби І.ОРИЩИНОЇ та державного виконавця І.БРЕЧКА,які з 12лютого 2015року привласнили техпаспорт на автомобіль без рішення суду. .Також проти виконавчої служби порушена кримінальна справа.Прошу І.Смачило щоб навела порядок в своїй юстиції...!

Дааа, Іванка нашукає )))) Прошмандовка

А якщо корупціонер в юстиції?

Хочете почути останній анекдот? : "Рівненська юстиція допоможе шукати майно чиновників-корупціонерів". Можна сміятись.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.