На Рівненщині у 2015 році на підтримку молоді спрямували майже 1 мільйон

У 2015 році на заходи Програми підтримки молоді спрямували майже 1 мільйон гривень. Така сума є найбільшою за останні п’ять років. Торік було виділено 570 тисяч гривень, ще раніше – щороку близько семисот тисяч. Про це розповів начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський.

«Завдяки цьому в 2015 році ми відновили проведення конкурсу проектів та програм молодіжних громадських організацій. Фінансову підтримку отримали 12 ідей, спрямованих на підтримку молоді», - зазначив Віталій Ліпський.

 

Також, в рамках Програми було організовано низку заходів, направлених на зміцнення дружніх стосунків з дітьми та молоддю зі Сходу.

«У 2015 році на новорічно-різдвяні свята Рівненщину відвідали діти з Лисичанського багатопрофільного ліцею Луганської області, - розповів начальник у справах молоді та спорту ОДА. - У квітні в рамках проведення патріотичної акції «Великдень зі Сходу на Захід» гостям зі сходу було організовано відвідування рівненського зоопарку. У серпні Рівненщину відвідали вихованці Центру допомоги дітям «Отчий дом» Донецької області. Для гостей були організовані екскурсії до пам'ятних місць. Діти побували в замках міст Дубно та Острог, ознайомилися з Національним університетом «Острозька академія». З приємними враженнями гості повернулися додому».

Також у 2015 році облдержадміністрацією спільно з обласною МГО продюсерський центр «Музична сила» організовано обласний фестиваль соціальної реклами, участь у якому взяло близько сотні громадських організацій, студентів та школярів Рівненщини.

Облдержадміністрація надавала підтримку в реалізації програм заходів молодіжних громадських організацій області. Зокрема, реалізовано проекти Мультифестиваль«Студентська республіка-2015» та «Мої мрії» Рівненської обласної МГО «Продюсерський центр – Музична сила», проект «Духовно та соціальна опіка дітей та молоді з особливими потребами» МГО «Православне молодіжне братство свв. мцц. Віри, Надії, Любові та метері їх Софії»,  проект «Оздоровчо - виховна програма «Ковчег» Рівненської обласної МГО «Фонд молодіжних ініціатив «Крила», проекти «Західна ліга сміху» та міжнародний проект «Діалог з гумором заради миру» РОМГО «КВН Рівненщини» та інші.

Загалом впродовж минулого року на Рівненщині проведено близько 70 молодіжних заходів, зазначив Віталій Ліпський.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.