Святкове диво: у рівнян з кранів тече свята вода

Сьогодні, 19 січня, християни східного обряду святкують Хрещення Господнє або Богоявлення. Це третє, найбільше й завершальне свято різдвяно-новорічного циклу. У народі воно має декілька назв: Водохреще, Водохреща, Водохрестя, Водощі, Йордан, Ордань. У цей день всі православні після опівночі збираються біля берегів прилеглих водоймищ на святкові богослужіння.

Традиційно урочистий обряд Водосвяття відбувся на Горбаківсько-Гориньградському водозаборі. Такий захід проводиться Рівнеоблводоканалом вже не вперше. Завдяки освяченню води, яка знаходиться в резервуарах питної води та подається Рівнеоблводоканалом до мешканців Рівного, Рівненського та Гощанського районів, люди, котрі в силу різних причин не можуть відвідати церкву та набрати свяченої води, мають змогу зробити це вдома, відкривши кран.

Колектив РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» вітає всіх з Хрещенням Господнім! Миру, любові, здоров’я, добробуту, Божого благословіння вам та вашим близьким! Нехай життєдайна енергія цілющої води  сповнить усіх нас відчуттям світлої радості та зміцненням віри в перемогу добра.

Офіційний сайт "Рівнеоблводоканалу"

Коментарі

Свята і цілюща вода в ці дні була і буде завжди!Навіть тоді,коли ще не було водоканалів.Хай Господь допомагає нам жити в мирі,добрі та бути здоровими!

Свята вода в цей день тече з кранів не тому , що її в Горбакові посвятиив колишній комсорг , а тепер священник. 18-19 січня змінює свої властивості вся вода Землі під впливом Сонця і Місяця. Так боло мільйони років. Тому наші пращури-язичники і поклонялись Святій воді. Християнська церква використала у своїх інтересах цю язичницьку традицію і в цей день Зробила Водохреща.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.