"Достойні умови за доступну ціну" - житловий комплекс "Рівненська Брама"

Мрії про власне затишне і комфортне житло у Рівному втілюються в реальність. Житловий комплекс «Рівненська Брама» не лише розвиває якісні архітектурні традиції справжнього європейського міста, але й ставить перед собою завдання сформувати справді унікальне комфортне та доступне середовище для кожного свого мешканця.

 

"Рівненська Брама"  - це надсучасний житловий комплекс європейського зразка. Кожна деталь продумана так, щоб Вам було зручно і комфортно. Сучасний багатоквартирний комплекс проектується і будується за передовими технологіями з дотриманням всіх будівельних та експлуатаційних норм. Всі матеріали, що використовуються під час будівництва, мають відповідні сертифікати якості. ЖК «Рівненська Брама»  комплекс  складається з 9-11поверхових будинків. На території комплексу буде побудовано 12 секцій, кожна секція вводится в експлуатацію окремо по черзі.

Купуючи житло у ЖК «Рівненська Брама» Ви також отримуєте можливість придбання квартири з підготовкою під чистове облаштування, що скорочує терміни відведені на ремонт та облаштування.

Прозорий механізм оформлення покупки через попередній договір без посередників, що мінімізує ризик інвестування. А також для всіх майбутніх мешканців діють акційні пропозиції, знижки та розстрочка від забудовника.

Наразі будівельні роботи над житловим комплексом тривають. Завершується будівництво першої секції, відбуваються внутрішні роботи (проводяться електричні кабелі). А також одночано продовжується будівництво 2 та 3 секцій житлового комплексу. Завітавши з екскурсією на будівництво ви зможете своїми очима побачити не тільки стан будівництва, а також фантастичну панораму, що відкриватиметься з вікон комплексу.

Якісні характеристики житлового комплексу:

- високі темпи та гарантія якісного виконання робіт;
- зручне місце розташування;
- широкий спектр об`єктів інфраструктури;
- підземний та гостьовий паркінги;
- паркова зона відпочинку;
- завершення будівництва та здача об'єктів в чітко поставлені строки;

 

Комплекс "Рівненська брама" розташовується в спальному районіміста, щоподаруєйогомешканцямзатишок та комфорт проживання. Окрім чудового розташування, квартири мають практичне планування та відмінне наповнення .

Не втратьте можливість придбати квартиру в числі перших. Діючи знижки першим покупцям Вас просто вразять!

Обов'язково завітайте до  Центру продажу, який розташований по вулиці 16 липня, 42  та звертайтесь за телефонами: 

(0362) 46 07 07

(068) 0 777 888

А також детальнішу інформацію про жк "Рівненська Брама" шукайте на сайті: www.rbrama.com

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.