На Рівненщині відбулася нарада, на якій правоохоронці та керівники районів спільно вирішували бурштинову проблему

Шляхи протидії незаконному видобутку бурштину на території Сарненського, Рокитнівського, Володимирецького, Березнівського, Зарічненського та Дубровицького районів обговорили на оперативній нараді у Сарненській місцевій прокуратурі.

У нараді взяли участь працівники місцевої прокуратури, керівники районних відділів та відділень усіх правоохоронних та контролюючих органів, а також представники державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, директори лісгоспів, Рівненського природного заповідника.

Захід відбувся під головуванням керівника Сарненської місцевої прокуратури Вадима Топольського.

Було зазначено, що, незважаючи на вжиті заходи продовжують мати місце у вказаних районах незаконні дії з бурштином. Окрім економічних збитків правопорушеннями завдається значна екологічна шкода довкіллю. Встановлено випадки знищення старателями земель Рівненського природного заповідника та місцевих заказників.

У зв’язку з цим, дієвий державний контроль та протидія злочинним проявам у сфері надрокористування потребують активізації та вжиття додаткових узгоджених заходів.

За підсумками наради створено спільну робочу групу по протидії незаконному видобутку бурштину на території згаданих районів з числа працівників місцевої прокуратури, районних відділень поліції, лісової охорони, Рівненського природного заповідника та інспекторів з охорони навколишнього природного середовища.

Своє бачення у взаємодії та вирішенні нагальної проблеми озвучили також голови районних рад і державних адміністрацій. Запропоновано вирішити питання щодо встановлення стаціонарних постів біля місць масового незаконного видобутку сонячного каміння та ліквідації негативного впливу на стан земель і лісу.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.