У Рівному пошкодили дошку Степанові Бандері

Сьогодні близько 10.30 до поліції повідомила 71-річна рівнянка, що вночі невідома особа на вулиці Степана Бандери пошкодила однойменну меморіальну дошку, встановлену на стіні багатоповерхівки.

Відомості за цим фактом внесені до журналу Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій Рівненського відділу поліції, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

 

Коментарі

глисти розмножуються:))

вчитель історії - тричі молодець

ху із пан Микола Орлов? це той охвіцер у вишиванці що від мобілізації ховається ?

йому же же левку,дурку,тадеку.йому же миколі орлову.Опубліковано Микола Орлов Нед, 27/12/2015 - 16:56 IP 213.251.182.110 Опубліковано Левко Пон, 28/12/2015 - 00:55 IP 213.251.182.115 Опубліковано Тадек Пон, 28/12/2015 - 17:47 IP 213.251.182.115
Опубліковано Киевлянин Нед, 27/12/2015 - 16:50 IP 213.251.182.110 ..ти,поясни,чому в тебе ІР-хуйлостановський,і з яких пір корінні рівняни-рускахаварящіє??зрозумів би,коли ідішхаварящіє,чи польськомовні, а то...дєдиваєвалііасвабаждалі???нє?:))ти б,о третій ночі навмистнЕ, більш корисним зайнявся, і не було б приводу в ольгинській шарашці підробляти і на життя скаржитись,нє упоротий:))

навмистне не переходжу на хамські образи в стилі Кривошеєва (напевне в педінституті курсу журналістсько етики йому не викладали)... тепер по суті.

майдануті дійшли до крайності, якщо в моїй мові помітили якесь іншомовне слово (в данному випаку російське) - відразу московський троль. Тому для упоротих нагадую, в україні проживає 20 млн. етнічних росіян, які в побуті спілкуються виключно російською мовою. Я як корінний рівнянин теж вдома спілкуюся російською. Мені що тепер себе вважати себе меншовартісним ?

З приводу того що "москва намагається посварити українців з поляками". Москва тут якраз нідочого, саме при ссср проблема Волинської різні активно замовчувалася, а той хто би про це згадав відразу попав би на допит в КГБ.Саме тому ціле покоління навіть не чуло про таку трагедію, завдячуючи саме Москві. Тепер коли впав залізний занавіс і історичні події можна відкрито обговорювати ніх не може заборонити згадувати жертв геноциду поляків на Волині, а це більше 200 000, майже кількість населення Рівно.

У євреїв доречі теж до бандеівців (як вцілому і до всіх українських нацоналістів) є серйозні претензії. Львівські погроми 1941 р. ніхто не забув.

Який же вихід? Як помиритися? Дуже просто- заборонити всі нео-бандерівські організації типу ПС, Тризуб, Унсо. Запровадити кримінальну відповідальність за героїзацію Бандер, Шухевичів, Петлюр. Прирівняти бандерівську символіку до фашиської. Публічно вибачитися перед нашадками жертв. Після таких кроків можна буде говорити про цивілізований розвиток відносин з сусідами. А до тих пір буде протистояння і ворожнеча, від якої в першу чергу буде програвати український нарід. держава і далі котитимиться у прірву а українці будуть приречені на війну, ізоляцію і злидні.

глисти нє упоратиє,зате дужже смердючі,хоч, і здалеку,мають властивість розмножуватись..особливо,коли середовище сприятливе:))викладав би ти,ту "історію" в себе дома,на якихось курсах юних хуйловців-мав би більш вдячну аудиторію,смердючка:))

Ці хвилі, як ти кажеш Кривошей, робляться такими яки ти журнашлюшками!
П.С. Мало тебе той ганяв по стоянці

все дуже просто. час від часу в коментарях на нашому (і багатьох інших сайтах в Україні) піднімались різні хвилі. З часу анексії Росією Криму це було розкручування тем направлених на розкол країни, потім, коли з'явились ДНР і ЛНР - почали розкручувати тему Рівненської Народної республіки, потім Поліської нородної республіки. Потім була хвила направлена на зрив мобілізації. Кожна з них різко затухала, коли не приводила до бажаного короткострокового результату.

Тепер розкручується антипольська тематика. Чіпаються теми Бандери і УПА там, де вони існували роками, але нікого не турбували.

Так от що цікаво: всі ці хвилі йшли з однієї й тієї ж доменної зони. Часто використовувались навіть одні й ті ж ІР адреси у різних темах, під різними ніками, на різних мовах, але з однаковою ціллю - розкол і знищення України.

Так що йдіть до дупи моцкальські тролякі. Йдіть відпрацьовувати ваші знецінені рублі кудись на інший сайт)))

Цікаво получається, в кого інша думка - то ті москальські тролі. Тобто що, в людини не може бути своєї думки, відмінної від вашої бандеро-зазомбованої ? Да не був ваш бандера (пишу спеціально з маленької) героєм, звичайне бидло
Ви краще б Боба Марлі прославляли, в нього хоч пісні нормальні

цікаво, що сово "упоротий" використовуэться саме москальськими тролями. Цекалька з росийськго сенгового "упоротый".
по фактажу - проти УПА вікористовувались не лише "єгєря", ай підрозділи СС, артилерія та авіація.
Хоча б якісь докази що Кох керував УПА наведіть.А то з таким же успіхом можна сказати, що Сталін був марсіанином
пилки, скири, відрізаі голови і подібні страшилки вженавіть не смішні. Це така ж вигадка як розіп'ятий хопчик на українському танку на Донбасі чи те, що укаїнським солдатам дають гектар землі і два російських раба. Сьогодні, як і тоді моцкальські тролі використовують ту ж тактику. ФСБ достойний наадок КДБ та НКВС
Чорно-червоний прапор зусрічається ще у козаків. Погляньте на картину відомого російского удоника Іллі Рєпіна "Козаки пишуть листа турецькому султану". Там козаки тримають два згорнутих прапора: жвто-блакитний і червоно-чрний. Чи може Рєпін був бандерівцем (за більш як сто років до народження Бандери)?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.