У Рівному відкрили надсучасну котельню.

Твердопаливна котельня, котра встановлена на території Рівненського льонокомбінату, немає аналогів в Україні. Обладнання, основу якого складає паровий котел виробництва Австрії, забезпечуватиме як обігрів приміщень, так і вирішення виробничих потреб. Котельня, котра працює на відходах деревообробки має високий коефіцієнт корисної дії – до 90% та щороку може замінити майже 2 мільйони 700 тисяч кубометрів природного газу.

«Дана котельня є унікальною для нашої області, оскільки працює на основі так званих «зелених» технологій, - відзначив Віталій Чугунніков. - Вона практично не дає шкідливих викидів в атмосферу, а як сировину використовує відходи від деревообробної галузі, щепу чи енергетичну вербу. Причому унікальність цієї котельні полягає в тому, що попередньо сировину не потрібно додатково обробляти».

Тож відтепер, окрім повної незалежності від російського газу, в новій котельні відбуватиметься утилізація відходів, а завдяки альтернативним джерелам енергії, відчутно зменшиться собівартість продукції підприємства.

«Сьогодні, напевне, є зайвим говорити про актуальність провадження енергоефективних технологій та газозаміщення в системі житлово-комунального господарства. І обласна влада вже не перший рік працює в цьому напрямку», - наголосив голова Рівненської облдержадміністрації.

За словами Віталія Чугуннікова, Рівненщина перебуває в лідерах України по газозаміщенню. «Саме тому мені особливо приємно сьогодні бачити, як до цього процесу долучається і приватний сектор. Рівненщина багата лісом, а тому, я переконаний, саме за такими котельнями майбутнє в нашій області», - зазначив Віталій Чугунніков.

Ключові слова: 

Коментарі

Для опалення виробничих та адмін корпусів твердопаливна котельня вже два роки успішно працює на "Агроресурсі", тільки котли там не австрійські, а власного виробництва Агроресурсу. Не розумію в чому надсучасність?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.