У Рівному розкажуть, хто заробляє в заповіднику на Поліссі

На території заказника загальнодержавного значення мисливське господарство проводить незаконну діяльність і за це бере гроші.

Гідрологічний заказник загальнодержавного значення "Острівський", що у Зарічненському районі – це три чисті поліські озера, що охороняються як національне надбання з особливим режимом охорони. Неподалік проходить вузькоколійка Зарічне-Антонівці, що відома як «Кукушка». Заказник має увійти в Національний природний парк «Нобельський».

Як сталося, що в заповідних територіях «хазяйнує» приватна фірма? Які порушення виявили активісти і як це співвідноситься з режимом заповідності? Як можна поправити ситуацію і що від цього отримає громада? Відповіді на ці запитання дадуть: Петро Тєстов – еколог МБО "Екологія-Право-Людина", Михайло Химин  - Заступник директора з науково-дослідної роботи Національного природного парку «Прип’ять–Стохід», член президії Українського товариства охорони природи, Ростислав Журавчак – заступник директора з наукової роботи Рівненського природного заповідника, зоолог, Віталій Володимирець – к.б.н., доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Національного університету водного господарства та природокористування, ботанік.

Прес-конференція відбудеться 25 січня об 11 годині в InfoHub «Опора» (вул. Словацького 3).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.