Керівник рівненського інституту вимагає хабарі від студентів?

На Рівненщині недолюстровний керівник обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Андрій Лавринчук вимагає хабарі від студентів.Про це повідомляє “Элита Страны“.

Щоб успішно закінчити цей навчальний заклад, студенту-заочнику необхідно мати чималі кошти, а останнім часом розмір «вдячності» за здачу сесії збільшився в декілька разів.

Виявляється, що в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти корупція та хабарництво стали настільки звичною справою, що не дивує ні студентів, ні викладачів. Студенти-заочники скаржаться не на сам факт здирництва, а на ріст внутрішньоінститутських цін. Викладачі відводять очі, а в неформальному спілкуванні кажуть, що розмір такси за навчання визначає керівник закладу – Андрій Лавринчук, до недавнього часу заступник голови обласної державної адміністрації. 

До речі, тих, хто не підтримує корупційну політику в.о. ректора – звільняють під приводом скорочення видатків на утримання ВНЗ. Майже рік тому біло звільнено більше сорока викладачів, які відмовились вимагати гроші у студентів.

Головною вимогою постраждалих від керівництва Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти є: «Вимагаємо у правоохоронних органів, у діючого керівника обласної адміністрації, у діючого голови обласної ради провести перевірки на корупцію та на перевищення службовим становищем безпосередньо ректором інституту Андрієм Лавренчуком».

Андрій Лавренчук – в.о. ректора інституту з часів правління Віктора Януковича, оформлений на роботу зі значними порушеннями, до сьогодні спокійно керує закладом і особисто визначає розмір поборів за диплом «свого» ВНЗ. 25 номер у всеукраїнському рейтингу «Ворогів української журналістики», сірий-кардинал Рівненської ОДА часів "Партії регіонів", прибутків не соромиться, а коментувати обурення педагогів та студентів відмовляється. Тим більше, процес люстрації пройшов повз хлібне місце ректора. А невдоволеним залишається сподіватись на увагу громадськості та правоохоронних органів, а також нове керівництво рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.