Юрій Руф презентував у Рівному збірку "Відлуння свинцевих громовиць"

22 січня, у міському будинку культури Рівного відбулася презентація збірки націоналістичної поезії "Відлуння свинцевих громовиць". Збірку презентував відомий львівський поет-націоналіст Юрій Руф.

Як повідомили з прес-служби Цивільного корпусу, метою збірки є пропаганда націоналізму, вірних цінностей та пріоритетів, які становлять основу світогляду українця.

Сам пан Юрій себе поетом не вважає, тому що "не вмію писати лірику, сльози й соплі, а пишу те, що відчуваю". І справді його вірші несуть потужний заряд емоцій, надихають й дійсно пропагують патріотизм, любов до Батьківщини та Нації.

Під час презентації автор розповів про сакральний зміст титулки книги, поясним чому збірка отримала саме таку назву, висловив свою думку бачення війни за Соборність України і участь кожного українця і цій війні. Також він зачитав вірші й висловив свої думки щодо вбивства Бузини та патріотів, яким "шиють" цю справу.

Поет розповів про проект "Дух Nації", який є правонаступником проекту "Голос крові" і в рамках якого й вийшла збірка "Відлуння свинцевих громовиць"

Також Юрій Руф зачитав вірші із чернеткового варіанту майбутньої збірки "На зламі епох", яку вчора вже подали до друку.

Презентувавши книги поет дав відповідь на питання присутніх, підписав книги й поспілкувався з активістами Цивільного корпусу, які й організували цю презентацію й показали місто.

Не залишив автор і місьцевих спортсменів. Юрів вручив свою збірку одному з вихованців спортивного клубу “Олімпійські надії”.

Організатори зустрічі сподіваються, що Юрій Руф презентує рівнянам і свою "свіжу" збірку "На зламі епох".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.