У Рівному біля МРЕВ знову платна парковка

Біля центру надання послуг, повязаних із обслуговуванням автомобілів (МРЕВ) у Рівному знову платна парковка. За вїзд на територію просять сплатити 10 гривень. 

Проте начальник відділу управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області Олександр Семенюк каже, що швидше за все не МРЕВ бере кошти за вїзд на територія, а якась приватна структура.

Тим часом активіст "Дорожнього контролю" Юрій Компанець каже, що справа в тому, чи це стоянка, чи парковка.

- Якщо це парковка, то передбачаєтья наявність паркомату і тоді якщо з водіїв переть кошти за вїзд, то це порішунення. Якщо ж це стоянка, то там є можливість обійти цю постанову, що й роблять приватні структури, - розповів Юрій Компанець.

 

Коментарі

"...якщо з водіїв переть кошти за вїзд, то це порішунення." - Він прямо так і сказав, як написано? Красава!

Круто!!! "...якщо з водіїв переть кошти за вїзд, то це порішунення..."

Не давно зіткнувся із проблемою відновлення водійського посвідчення у так званому "Європейсько-Рівненському Територіальному сервісному центрі" (колись МРЕО), коли я надав повний перелік док-ів:
— паспорт;
— дві кольорові фотографії розміром 3,5х4,5см;
— екзаменаційну картку водія;
— медичну довідку встановленого зразка;
— квитанцію про сплату коштів за бланкову продукцію та послуги Державтоінспекції;
бумажний фахівець, котрий навмисно затягує процес відновлення водійского, щоб йому платили хабарі у девятому віконці на прізвисько Баранчук Роман, (попри наявність бланків посвідчення водія у розмірі 65шт станом на 21.01.2016р з інформації сайту Нацполіції Рівненщини) видає мені тимчасове посвідчення водія (термін дії до 14днів) і з проханням прийти за два тиждні, коли я йому кажу що у вас же є внаявності бланки посвідчень і я заплатив в касу 250грн не за тимчасове а нормальне посвідчення водія то навіщо ви мені тичете тимчасове? - Я зарас буду звертатись у прокуратуру, відповів йому я!
Зціпивши зуби і зрозумівши що змене збрити нічого не вдасться він відповів що за 15хв права заберете і я їх забрав. Тим часом ще два громадянина бігали за ним із тимчасовим водійським і проханням видати їм нормальне посвідчення! Так що назва МРЕО змінилась а старі держиморди із корупційними схемами обілечування населення непотрібними бумагами задля власного збагачення залишились. Радив би Авакову почати не із зміни назви МРЕО а повного звільнення старих Баранчуків і Ко. і набору молодих патріотів котрі дійсно прагнуть змінн у нашій державі!!

"порішунення" )))....порішунькали, крч

Семен ні сном ні духом:якась приватна структура....ай-яй-яй!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.