Рівненська журналістка: діагноз влади - нейросовок

У січні зима таки порадувала снігом любителів покататись на лижах чи санчатах. Однак додала клопоту службам, котрі відповідають за чистоту доріг. Вчора, у суботу автомобілісти на собі відчули брак спецтехніки на вулицях міста та автодорогах області. Зокрема і автор цих рядків.

Однак притиральної техніки, у кількості близько десятка, вистачало на майдані Просвіти у Рівному де знаходяться обласна рада та обласна державна адміністрація. Мабуть незважаючи на суботу у владних установах був робочий день і чиновникам конче була потрібна ідеальна чистота під вікнами владних кабінетів.

Чи можливо це прояви старої системної хвороби? Так зокрема вважає рівненська журналістка Інна Білецька, котра назвала цю хворобу "нейросовок".

"Нейросовок. Є такий важкий діагноз. Практично невиліковною хворобою вражений великий відсоток ще працездатного населення України. Хвороба системна з вираженими порушеннями психіки. Хворі поводяться неадектватно, а відтак встановлення діагнозу не становить особливої проблеми. Головне вчасно відрязнити від дебілізму і ідіотизму. 
Вражений мозок змушує носіїв вірусу приймати рішення, наслідуючи типовий алгоритм - чистити лише ті вулиці, на яких живуть або працюють чиновники, чистити інші вулиці ретельно і добросовісно лише перед візитами високих гостей і строго за маршрутом їхнього слідування. 
Я не бачила за усю зиму стільки людей з лопатами і техніки як от сьогодні. Хворі чиновники чекають президента і схоже, не встидаються свого діагнозу
". – написала Інна Білецька на своїй сторінці у "Фейсбук".

Як відомо, у вівторок на Рівненщину має прибути Президент України Петро Порошенко.

Коментарі

А якби не прибрали, було б краще?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.