У Рівному одні з найвищих тарифів на тепло

Рівненська область на другому місці по вартості теплової енергії та оплати теплопостачання на обігрів одного квадратного метра площі. Це випливає з мапи тарифів на тепло опублікованої громадським активістом активістом Сергієм Пінчуком.

"Тарифи на тепло по обласних центрах. Без коментарів". – написав Сергій Пінчук на своїй сторінці у "Фейсбук" після публікації мапи.

Так згідно інформації у Рівному вартість однієї гігакалорії теплової енергії становить 763,93 грн. Це другий показник по Україні після Сум, де вартість тепла становить 772,80 гривень за одну гігакалорію. Відповідно обігрів одного квадратного метра в нашому обласному центрі коштує 18,23 грн. А в Сумах – 21,39 грн за квадратний  метр.

Найнижжча вартість тепла у Львові (532,92 грн за гігакалорію або 11,32 за квадратний метр) та Івано-Франківську (499,35 грн за гігакалорію або 12,28 за квадратний метр)

Коментарі

Минулого року я задавав питання Хомку через його сторінку, де можна було звернутися до нього!!! Тоді була відмовка від його управлінця. А тепер знову в цьому році в Рівному найвищі тарифи? от курва.. Пройшли вибори...

Не вводьте в оману людей, у т.ч. здолбунівчан. І читайте законодавство, що регулює встановлення тарифів, де чітко визначено, що саме тариф на централізоване опалення затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Правда, розробляється той тариф на місцях і подається в Київ на затвердження. Для того, щоб ви в цьому переконались, наводжу приклад відповідної постанови, де в додатках усе зрозуміло виписано. Не полінуйтесь і перечитайте той величезний перелік теплопостачальних підприємст України, котрим встановлено тариф на централізоване опалення. А ще порівняйте хоча б декілька десятків "тарифів на предмет їх найдорожчий -найдешевшихй", і тоді зробіть висновок: де в західному регіоні тариф на тепло найвищий і на скільки. ( Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Постанова №1171 від 3103.2015 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг»{Із змінами, внесеними згідно з Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1729 від 11.06.2015 № 2287 від 10.09.2015 № 2511 від 30.09.2015 № 2693 від 29.10.2015}

Взяті лише обласні центри, тому що лише для обласних центрів обов'язкове затвердження тарифів в НКРЄ.
В інших містах постачальник може ставити тариф на власний розсуд

Чому до уваги беруться тільки обласні центри, а в районних що не такі само люди проживають? Найвищі тарифи на тепло з року в рік оплачують мешканці ЗДОЛБУНОВА. Правда, нікого це не хвилює. Одне, що справно робиться – просто факт найдорожчого тепла у Здолбунові – замовчується… з відомих причин …"Молчанье - золото". А те, що за централізоване опалення у ЗДОЛБУНОВІ ЛЮДИ ПЛАТЯТЬ НАЙВИЩИЙ ТАРИФ, то це не "згідно інформації", як пише автор, а відповідно ДО ПОСТАНОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЯ, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Так от, комунальному підприємству «ЗДОЛБУНІВКОМУНЕНЕРГІЯ» Здолбунівської міської ради УСТАНОВЛЕНО: ТАРИФ НА ТЕПЛОВУ ЕНЕРГІЮ - 777,21 ГРН/ГКАЛ (для абонентів з будинковими та квартирними приладами обліку), 21,21 ГРН ЗА 1 КВ. М - без будинкових та квартирних приладів (проти рівненських 18,23 грн). Для порівняння: Костопіль - 716,20 грн/Гкал, 18,30 грн за 1 кв. м; Рівне («Рівнетеплоенерго») -763,93 грн/Гкал, 18,23 грн за 1 кв; Дубно - 719,39 грн/Гкал, 18,20 грн за 1 кв. м; а в Івано-Франківську взагалі -499,35 грн/Гкал, 12,28 грн за 1 кв. м відповідно. Тож, шановні експерти найвищих тарифів, поясніть: чим завинили жителі райцентру Здолбунів, що для них встановлено тариф на 3 грн. за 1 кв.м. вищий, як для жителів Рівного, Костополя, Дубно і т.д.?

Та що ви рознились. Он у Квасилові, Рівненської області, найвища в Україні плата за тепло, з подачі районної та зі згоди місцевої влади, і нічого не плачуться! Мовчать!

Те, що Хамко і його злочинна компанія свідомо це робить, сумнівів немає. Але цікаво, хто такі математичні розрахунки виконує. Візьмемо останні: у Львові (532,92 грн за гігакалорію або 11,32 за квадратний метр) та Івано-Франківську (499,35 грн за гігакалорію або 12,28 за квадратний метр). На мій погляд у Франківську повинно бути менше за кв.м.!? На карті є ще інші такі приклади!

ніх..я себе. ото догаспадарнічалі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.