У Рівному відкрилася виставка спортивної фотографії

Сьогодні, 24 січня у Рівному стартувала досить незвична фотовиставка спортивної фотографії. У виставковій залі міського будинку культури представлені світлини фотомитців із словацього фотоклубу ''Bardaf''. Примітно те, що на відкриття зібралося багато художників Рівного. Також були тут гості і з Одеси.

Про особливості фотоподії у Рівному говорить співорганізатор Сергій Щеглеватих:

  • У Рівному проводиться всесвітній конкурс «Grand Photo Salon» і наші колеги із Словаччини, із цього клубу є в складі журі конкурсу. Представники із Словаччини  повинні були бути, але через непередбачувані обставини візит довелося відкласти. Сьогодні на виставці представлені виключно світлини клубу ''Bardaf'', які вони самі відбирали.  Фотохудожники знімають спорт за допомогою довгих витримок і таким чином світлина оживає, ми можемо побачити рух. Це не просто фіксація зображення, це момент, це життя. В такому форматі вони знімають вже з 2006 року. З того часу наші колеги стали відомими на весь світ.

Після візиту до Рівного, фотовиставка відправиться до Одеси. А переглянути світлини можна буде у Рівному до 5 лютого з 12 по 17 годину у міському будинку культури.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.