Поранений у зоні АТО боєць із Рівненщини потребує допомоги

25-річний Дмитро, боєць 80 ОМБр був поранений у Луганському аеропорту. У нього  наслідки кульового вогнепального поранення лівого стегна, укорочення стегнової кістки на 3,5 см.Наразі хлопець потребує допомоги, йдеться на сайті bio-tech.shershnyov.com.

Йому необхідне реконструктивно-відновлювальне лікування стегна, що допоможе відновити довжину кістки кістку, та повернути нозі повноцінні функції. Вартість лікування зі знижкою медичного центру 39%: 317 698 грн. 

Довідка:

Дмитро – десантник, боєць 80 ОМБр (м. Львів).  Був поранений 21 липня 2014 року біля Луганського аеропорту – під час визволення села Георгіївка. Дмитро отримав кулю в стегно та контузію, а багато його побратимів загинули.

Першу допомогу бійцю надали в медпункті аеропорту, після чого транспортували у м. Щастя. Згодом боєць лікувався у госпіталях Харкова та Львова – переніс 5 операції на нозі, а у місці перелому був вмонтований ортопедичний цвях. Щодо подальшого відновлення кістки у госпіталях ніяких рекомендацій Дмитру не надали.

Коли львівські волонтери дізналися про можливість відновити довжину кістки за допомогою власних клітин, одразу звернулися по допомогу проекту «Біотех-реабілітація поранених». Після огляду бійця лікар порекомендував знімати цвях, оскільки кістка вже зрослася, та після цього починати лікування у рамках проекту. Зараз цвях вже знято, і лікарі готові починати лікування.

Дмитро – уродженець міста Дубровиця (Рівненська область). До війни мешкав у Львові – з 2013 року служить у Збройних силах України за контрактом. Хобі бійця – бойові мистецтва. Зокрема, Дмитро активно займався у секції рукопашного бою.

До АТО на сході Дмитро приєднався з квітня 2014 року. Спочатку визволяв Слов’янськ, а згодом його підрозділ перебазувався до Луганського аеропорту.

Вдома героя чекає родина – батько, мати та брат.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.