"Рівнеенерго" обіцяє 10 тисяч за інформацію про крадіїв

Упродовж минулого року скоєно 200 крадіжок, викрадено 21 тонну трансформаторної оливи,  що  призвело  до  виходу  з  ладу трансформаторних  підстанцій. Загалом через крадіжки упродовж 2015 року без електроенергії на дві-три доби залишалось понад 200 населених пунктів в області.

З початку 2016 року вже  скоєно 12 крадіжок, викрадено 1.3 тонни трансформаторної оливи. З початку року 10 населених пунктів на Рівненщини були знеструмлені через крадіжки.

Невідомі викрадають трансформаторну оливу, яка захищає трансформатор від перегрівання, тобто охолоджує його. І як результат люди залишаються без світла на декілька діб. В зимовий період для багатьох споживачів відсутність електропостачання – це не лише відсутність світла,  ще й відсутність тепла в домівках.

ПАТ «Рівнеобленерго» зазнає значних збитків, але зі свого боку робить все можливе для відновлення електропостачання, проте на час, коли проводяться ремонтні роботи, здійснюється заміна викраденого обладнання та відновлюється мережа, в оселях  споживачів буде темно.

ПАТ «Рівнеобленерго» постійно звертається в усі можливі інстанції про допомогу:  до місцевої районної влади,   правоохоронців, поки що, результатів немає, зупинити крадіжки не вдається.

ПАТ «Рівнеобленерго» вкотре закликає всіх мешканців області повідомляти відділи електромереж або поліцію про виявлення випадків демонтажу обладнання трансформаторних підстанцій чи ліній електропередач, факти відкритих дверей підстанцій та проведення будь-яких робіт людьми, які не є працівниками енергокомпанії  (це можна визначити по спецодягу та напису на машині).

Інформація, що унеможливить або припинить скоєння крадіжки, допоможе зберегти світло в оселях самих споживачів.

Нагадуємо: за реальну допомогу у виявленні осіб, що викрадають електрообладнання, а саме за умови надання конкретної та достовірної інформації,  що  допоможе  затримати  зловмисників, тому  хто  надасть  таку  інформацію компанія ПАТ «Рівнеобленерго»  виплатить винагороду в розмірі 10 000 грн. Конфіденційність гарантовано.

Виплата винагороди стосується випадків крадіжки трансформаторної оливи із силових трансформаторів, проводу ліній електропередач та іншого обладнання електроустановок на території Рівненської області від якого залежить надійність електропостачання.

Винагорода  виплачується частинами: 50% – по факту відкриття кримінального провадження та оголошення про підозру конкретній особі (особам), 50% – після вступу в законну силу рішення суду про визнання такої особи (осіб)  винною.

Інформацію просимо повідомляти за телефонами: 067-208-04-50; 067-362-37-70, +38 (0362) 69-42-79,  +38 (0362) 22-42-45.

Про це повідомили з ПАТ "Рівнеенерго".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.