У Рівненському обласному драмтеатрі травмувався актор

Заслужений артист України Петро Ліснічук впав у оркестрову яму, повідомляє "РВ".

Напередодні під час репетиції рок-опери «Біла Ворона» у оркестрову яму впав заслужений артист України Петро Ліснічук.

Нагадаємо, 55-річний актор виконував у «Білій Вороні» роль кардинала Вінчестерського, падіння сталося під час відпрацювання елементів, передбачених сценарієм вистави.

Зараз Петро Ліснічук у лікарні. У нього черепно-мозкова травма. Стан актора медики характеризують, як важкий. Але запевняють, що він при свідомості.

Виявилось, що інформація радійників - недостовірна. Насправді актор травмувався під час вистави. Родичі підозрюють, що недостовірну інформацію поширюють з метою уникнути відповідальності через порушення правил техніки безпеки. 

 

- Я багато чого можу зрозуміти... Пробачити... Не мати ні до кого питань, адже, що сталося, те сталося... Але не цього разу! Не зараз!  Сталося жахливе, а хтось хоче уникнути відповідальності! В нашій родині сталася біда..., - пишеневістка актора, дружина рівненського "кіборга" Андрія Ліснічука - Олена Ліснічук. - Три інтернет портали написали чітко одне і теж: на репетиції....впав з власної необережності в оркестрову яму....
Шановні журналісти, варто хоч якось перевіряти таку інформацію! Чи писати за словами КОГО це було саме на репетиції!!!
Це сталося вчора ввечері, ПІД ЧАС вистави "Біла Ворона". (є зафіксований виклик швидкої і час госпіталізації. Та і свідків, я впевнена, вистачає) 
І не в оркестрову яму, а в люк, який веде під сцену. Висота там три метри. І, за технікою безпеки, там має бути сітка 70 см висотою. Та її там не було...
В результаті перелом двох грудних хребців, перелом черепа...
Петро Дмитрович зараз знаходиться в медикаментозному сні.
Стан стабільний, але тяжкий.
Я звертаюся до усіх авторів цих порталів: спростуйте написану вами інформацію!

І чекаємо комісії і розслідування!

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.