«Міцний фундамент – основа надійності» - рівненська компанія ТМ «Inter-Вeton»

Всім відомо, що головне при будівництві будинку - це хороший, якісний, міцний фундамент. Така підстава є запорукою того, що побудований будинок буде довговічним, стіни в ньому не покриються тріщинами через кілька років, а житло буде радувати вас і вашу сім'ю довгі і довгі роки. "INTER BETON" – одна  з найбільш потужних компаній виробників бетону, яка за 7 років стала однією з лідерів в Рівненській області. Серед основних принципів роботи компанії – якість, гарантія та підтримка місцевого виробника.

Компанія "INTER BETON" виконує повний спектр робіт з бетоном: від приготування бетонної суміші до доставки та укладання. Фірма також здійснює контроль якості та подачу бетону бетононасосом. До слова, підприємство має найбільший в області автоміксер HOWO, ємністю 13 м3 та три найбільш потужних бетонних насоси в Рівненській області із довжиною стріли довжиною 25-30 метрів, які забезпечують подачу бетону до 8 поверху.

"INTER BETON" виготовляє цементні розчини й товарний бетон марок від М50 до М600.

Для приготування бетонних сумішей кожної з марок використовуються заповнювачів, розмір фракцій яких відповідає всім вимогам ДСТУ. Для виготовлення бетону з підвищеними характеристиками морозо-, водостійкості, міцності та пластичності використовуються відповідні пластифікатори.

Ретельно дібране співвідношення структурних матеріалів і правильний режим приготування бетонної суміші гарантують високу якість продукціїТМ "INTER BETON":

  • рівномірну усадку збудованих конструкцій;
  • стійкість бетону до сейсмічних явищ;
  • відсутність технологічних швів;

За 7 років з моменту заснування "INTER BETON" налагодила тісну співпрацю з іншими виробниками будівельних матеріалів, які необхідні для виготовлення бетону. Крім того у компанії сформувалась команда вузькопрофільних фахівців, які вболівають за успіх компанії. Важливим є те, що завдяки співпраці виключно з підприємствами Рівненщини, розвивається економіка області.

У 2013 році завод по виготовленню бетону "INTER BETON" відкрили у місті Сарни. А також нові підприємства  у місті Луцьк та Кременць.

"INTER BETON"- це перший спонсор Народного клубу "ВЕРЕС"

Завдяки спонсорській допомозі футболісти мають свій автобус, місце для тренувань, власну форму і про команду дізналися не лише в області, а й далеко за її межами. Все це вдалося досягнути завдяки членам клубу, команді небайдужих людей і, звичайно, спонсорам, які повірили у ідею відродження народної футбольної команди. 

"Народний клуб – нова і свіжа ідея.  Ми дуже легко об’єднуємося проти чогось, але рідко об’єднуємося "за". Мені подобається все, що стосується "ВЕРЕСА". Я долучаюся до переговорів із бізнесменами, мені подобається спілкуватися із близькими за духом людьми, з якими відчуваєш, що ми рухаєтеся у спільному напрямку. "ВЕРЕС" необхідний для іміджу нашого міста і області, а також для самих людей. Це своєрідний ковток свіжого повітря, навколо якого потрібно об’єднуватися. "ВЕРЕС" – це аполітична організація, яка не має бізнесових інтересів. Цей проект покликаний, у першу чергу, об’єднати суспільство." - зазначає власник компанії "INTER BETON" Юрій Чаборай.

Компанія також долучається до благодійності, вона взяла безпосередню участь у будівництві  Церкви всіх Волинських Святих, Католицької церкви, церкви у місті Костопіль та Сарненського дитячого будинку. А також компанія взяла участь у будівництві фортифікаційних споруд в зоні АТО.

Більне інформації шукайте на сайті:http://inter-beton.ua/

Адреса в м. Рівне:

ППФ «Торгбуд-сервіс» м.Рівне, вул. Біла, 18В

тел. (0362) 45-06-43   конт. тел. 0504351080

на правах реклами