У Рівному активісти пропонують встановити додаткове освітлення на 55 пішохідних переходах

У вівторок, 26 січня, о 12:00 у InfoHub (вулиця Словацького, 3-А, за паспортним столом) активісти громадської організації « Антикорупційний моніторинг » презентують своє дослідження «Як пішохідні переходи Рівного зробити безпечнішими» та розкажуть про свої позиції до депутатів Рівенської міської ради.

У прес-конфереції візьмуть участь активісти громадської організації «Антикорупційний моніторинг» Юрій Дюг та Олександр Безощук. Також запрошені голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів Рівненської міської ради Сергій Паладійчук та голова постійної комісії транспорту і зв`язку Олександр Нестерук.

За основу дослідження активісти взяли статистику Національної поліції в Рівненські області за 2011-2015 роки. В ході дослідження активісти виявили найнебезпечніші вулиці Рівного, перехрестя – місця концентрації ДТП, на яких за п'ять років постраждало 283 людини, загинуло – 33 особи. 
Щоб зменшити рівень аварійності, травмування та загибелі пішоходів, активісти пропонують встановити додаткове освітлення на 55 нерегульованих пішохідних переходах на 15 найбільш небезпечних вулицях міста.

Активісти порахували – в разі встановлення додаткового освітлення 1 врятоване життя на дорогах Рівного обійдеться міському бюджету всього у 2300 гривень. 
Напрацьовані пропозиції будуть передані міському голові Рівного, голові постійної комісії транспорту і зв`язку, голові постійної комісії з питань бюджету та фінансів Рівненської міської ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.