Рівнян запрошують на козацьку мафію

Напевне, ніхто не сперечатиметься, що козаки – досить цікаве «явище» в українській (і навіть світовій) історії. Скільки є різноманітних згадок про них, і не тільки українських. Однак поряд з їх мужністю, силою, хитрістю та розумом частенько зустрічається краплинка містики, яка робить їх чимось більшим, ніж просто вояками.

Вважається, що у мирний час головною розвагою козаків була пиятика. Звичайно, не обходилось і без цього. Але запорожці також полюбляли і культурний відпочинок: грали на музичних інструментах, співали пісень, танцювали та влаштовували показові бої на втіху собі та іншим. Щоб не забувати давніх традицій наших мужніх козаків запрошуємо Вас на Козацьку мафія паті. Поринемо в атмосферу Запоріжської Січі у сучасній варіації в РОК «Підкова» (Замок Задоволень).

У програмі: 
1. Смачний комплімент від закладу сердечка курячі.
2. Дегустація сиру від торгової марки "Бімол" (Бімол - це ас. Його продукти просто клас).
3. Інтелектуальні мафіозні бої. 
4. Українські танці і пісні.
5. БАГАТО подарунків .

Дрес код: червоно-білі кольори, національні костюми. На найоригінальнішого та найоригінальнішу мафіозі очікує приємний сюрприз від нашого постійного партнера Туроператора «Арго-клуб». І як завжди,з нами буде Петро Темченко (http://feya-studio.com/) – професійний фотохудожник, що має свою фотостудію «Фея». 

Кращі гравці отримають сертифікати від нашого креативного партнера "Багатозальний кінотеатр "Мультиплекс".

Разом з нами буде наш мафіозний партнер компанії STA- Smart Trade Activity -компанія, що динамічно розвивається, основним напрямком діяльності якої являються оптові поставки канцелярських товарів і товарів для офісу. STA має спеціальні призи в номінації найактивніший "мирний житель".

На вечірці, гравець який яскраво проявить себе в ролі "Комісара", отримає цінний подарунок від над нашого партнера Правова Компанія "Юридична Основа", адвокат Шевчук Оксана.

Разом з нами наш постійний партнер магазин гуртово-роздрібної торгівлі товарами для дому «ВИТРЕБЕНЬКИ» (http://vutrebenki.com.ua/). Тому збирайте унікальні бейджі з логотипом магазину «ВИТРЕБЕНЬКИ». А за Ваш найемоційніший прояв під час вечірки, один із мафіозі отримає подарунок від партнера.

Чекаємо на Вас наші Козаки та їх гарні дівиці у середу, 27.01.2016!
Реєстрація з 19.00. Офіційне відкриття вечірки: 19-30! 

Розважально - Оздоровчий Комплекс «Підкова», м.Рівне, вул..Підкови, 17а
Кількість місць обмежена!

*Реєстраційний внесок 135 грн.
Для постійних членів нашого клубу – 100 грн.
При оплаті внеску на місці вартість участі становитиме 135 грн. 

Доступні різні варіанти оплати: готівковим, безготівковим розрахунком, на карту Приватбанку. 

Реєстрація за телефоном 0673621131

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.