У Рівному відомий актор, батько "кіборга" отримав важкі травми під час постановки "Білої ворони"

Трагічно закінчилась недільна вистава у Рівненському облмуздрамтеатрі. Відомий актор Петро Ліснічук внаслідок падіння в незакритий люк на сцені від час вистави "Біла Ворона" отримав дуже складні травми. У нього переломи хребців та черепа, зараз актор знаходиться в медичній комі. 

Як повідомляло раніше Radiotrek, напередодні під час репетиції рок-опери «Біла Ворона» в оркестрову яму впав заслужений артист України Петро Ліснічук. Нагадаємо, 55-річний актор виконував у «Білій Вороні» роль кардинала Вінчестерського. Падіння сталося під час відпрацювання елементів, передбачених сценарієм вистави. Зараз Петро Ліснічук у лікарні. У нього черепно-мозкова травма. Стан актора медики характеризують, як важкий. Але запевняють, що він при свідомості.

Виявилось, що інформація радійників - недостовірна. Насправді актор травмувався під час вистави. Родичі підозрюють, що недостовірну інформацію поширюють із метою уникнути відповідальності через порушення правил техніки безпеки. 

 

- Я багато чого можу зрозуміти... Пробачити... Не мати ні до кого питань, адже, що сталося, те сталося... Але не цього разу! Не зараз!  Сталося жахливе, а хтось хоче уникнути відповідальності! В нашій родині сталася біда..., - пише невістка актора, дружина рівненського "кіборга" Андрія Ліснічука - Олена Ліснічук. - Три інтернет портали написали чітко одне і теж: на репетиції....впав з власної необережності в оркестрову яму....
Шановні журналісти, варто хоч якось перевіряти таку інформацію! Чи писати за словами КОГО це було саме на репетиції!!!
Це сталося вчора ввечері, ПІД ЧАС вистави "Біла Ворона". (є зафіксований виклик швидкої і час госпіталізації. Та і свідків, я впевнена, вистачає) 
І не в оркестрову яму, а в люк, який веде під сцену. Висота там три метри. І, за технікою безпеки, там має бути сітка 70 см висотою. Та її там не було...
В результаті перелом двох грудних хребців, перелом черепа...
Петро Дмитрович зараз знаходиться в медикаментозному сні.
Стан стабільний, але тяжкий.
Я звертаюся до усіх авторів цих порталів: спростуйте написану вами інформацію!

І чекаємо комісії і розслідування!

 

- У Рівненському облмуздрамтеатрі 24 січня трапився нещасний випадок. Актор театру, заслужений артист України Петро Ліснічук під час вистави «Біла ворона» впав під коло сцени. Зараз Петро Дмитрович перебуває у лікарні з черепно-мозковою травмою. Колектив театру від самого початку перебуває на постійному зв’язку з лікарями актора. Про факт нещасного випадку театр повідомив в усі установи, що мають отримувати таку інформацію. Джерело публікацій, з неточною інформацією театру невідоме. Жодної інформації не приховуємо і приховувати не збираємось, - прокоментувала ситуацію керівник літературно-драматичної частини Рівненському облмуздрамтеатру Ірена Боровець. 

Натомість журналіст "Радіо Трек" Алла Ліхачова роз`яснила ситуацію з недостовірною інформацією в публікації: 

- Ой чи так, Ірено! А мені згадується наша вчорашня розмова, яка аж ніяк не була відвертою. А також реакція п. Володимира Петріва на дзвінок з Радіо Трек. Якби дирекція театру чітко, внятно і точно одразу прокоментувала надзвичайну подію - не сталося б цього жахливого конфузу, який зіпсував репутацію і театру, і радіо, а головне завдав болю родині Ліснічука, якому щиро бажаємо одужання. З Радіо вини звичайно також не знімаю. Очевидно потрібно було не в театр дзвонити, а таки одразу в інспекцію праці. 

Тим часом громадськість та волонтери закликають всіх допомогти родині актора у складній ситуації: картка для перерахування допомоги 4149 4978 4200 2414 Ліснічук Олена

Коментарі

Уровень местных журналистов на уровне базарных бабок, если информация не "четкая и внятная" , то не чего её публиковать!! Привыкли свои помои на людей лить и за слова не отвечать!

Нехай Петрів не перед Хомком з начальством плазує, а про своїх акторів дбає. краще буде.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.