Рівненські поліцейські розпочали навчання

Перший дзвінок пролунав для майбутніх поліцейських патрульної служби у Рівному. Впродовж наступних двох місяців 214 молодих осіб опановуватимуть ази поліцейського патрулювання.

Як повідомила координатор навчального процесу патрульної поліції Анастасія Чорна, 34 дівчини та 180 молодих чоловіків, які пройшли всі п’ять етапів ретельного конкурсного відбору, вивчатимуть упродовж восьми тижнів 25 дисциплін. Досвідчені тренери, яких теж відбирали на конкурсній основі, викладатимуть адміністративну діяльність, оформлення ДТП, первинну медичну допомогу, тактичну та вогневу підготовки тощо.

— Після закінчення навчання усі складатимуть іспити, — наголосила Анастасія Чорна. — За їх результатами прийматиметься рішення про службу в лавах патрульної поліції.

До майбутніх поліцейських звернувся начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Рівненській області Андрій Сілков:

— Жителі обласного центру покладають на вас великі надії, а ви, як представники нової патрульної поліції, повинні виправдати їхню довіру на всі сто відсотків, — зауважив головний кадровик поліції області. — Після отримання нових фахових знань кожен із вас складе Присягу та приступить до виконання обов'язків із забезпечення правопорядку в Рівному. Використовуйте в повному обсязі всі набуті вами знання і пам’ятайте, що тільки з любов’ю до життя та людей можна подолати всі перешкоди, досягти вагомих результатів і заслужити повагу від громадян. Переконаний, що всі мибудемо пишатися вами і кожен із вас із гордістю буде нести званняполіцейського.

Не стримували своїх емоцій і майбутні поліцейські. 21-річна жителька Дубного Олександра розповідає, що ранок цього дня нічим не відрізнявся від інших. Але, коли вона переступила поріг контрольно-пропускного пункту навчального закладу, вишикувалася разом із іншими кандидатами у патрульну службу поліції струнко під гімн України, відчула хвилювання.

— Тоді я зрозуміла, що сьогодні це дійсно дуже важливий крок у моєму житті, — говорить Олександра. — Найважчим етапом для мене була остання співбесіда, де треба було за короткий проміжок часу повністю розкритися. Тепер можу сказати, що роботи та труднощів не боюся, але хвилююся, чи впораюся з усіма обов’язками.

А от 26-річний рівнянин Андрій завдань не боїться, адже мав досвід спілкування із кримінальним контингентом, бо працював раніше у виправній колонії:

— Пішов до поліції, бо хотів спробувати свої сили та допомогти змінити суспільство на краще. Тож докладу усіх зусиль, аби не підвести віру людей та реформу в цілому.

Після урочистої частини усіх майбутніх патрульних поліцейських зібрали в актовій залі, де начальники Рівненського ВПУ ДПО Микола Савчук,тренінгового центру Андрій Парницький та відділу УКЗ ГУНП області ІгорФедорчук довели до відома присутніх порядок проведення навчань та відповіли на організаційні питання, які цікавили «курсантів».

Потому сформовані сім груп вирушили до аудиторій для знайомства із керівниками курсу, методистами та на перші «поліцейські» заняття.

Відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

 

Ключові слова: 

Коментарі

Зброд!!!! Малий відсоток достойних.Шалава з дубного,охоронець зі Стадіо паба,ну просто найкращі зібрались)))) А довбоних нариків сила-силена.Да і відбір хто проводив?психологи місцевого УМВС?про який прозорорий відбір йде мова?набрали підарасів і проституток і всі раді.Удачі вам гандоно поліцейські.)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.