На Рівненщині розпаюють аграрне держпідприємство

У селі Молодаво  Дубенського району відбувся схід села. Приводом стало питання об’єднання громади. Однак головною темою, яка цікавила селян, було роздержавлення Державного підприємства "Мирогощанський державний іподром" та розпаювання близько трьох тисяч гектарів сільськогосподарської землі.

Як розповів директор держпідприємства Володимир Присяжненко, на сьогодні його команда підготувала увесь необхідний пакет документів і направила його в Кабмін.

– За ті півроку, що я є директором "Мирогощанського державного іподрому", ми з юристами провели повну інвентаризацію підприємства. Підготували всі необхідні документи. Одна з американських компаній провела їх перевірку. На  сьогодні отримані всі необхідні погодження в профільних міністерствах. Щоб почати процес роздержавлення, не вистачає лише санкції Кабінету Міністрів, – говорить Володимир Присяжненко.

Опікується вирішенням питання отримання селянами земельних паїв і народний депутат Олександр Дехтярчук. Виступаючи перед присутніми селянами, він розповів, що на сьогодні над просуванням питання роздержавлення ДП "Мирогощанський державний іподром" працюють як нардепи, так і чиновники.

– Ми робимо все, що можемо. У списку є близько двадцяти агропідприємств, які призначені на приватизацію. З них, мабуть, лише "Мирогощанський державний іподром" має вже всю необхідну документацію, щоб бути переданим в Фонд держмайна і щоб вже почати роздержавлення і видачу паїв людям, – переконаний Олександр Дехтярчук. – Але все зупинилось на рівні Кабінету Міністрів і прем’єра. Та сподіваюсь, нам вдасться подолати бюрократичні перепони.

Виступаючи перед присутніми, Володимир Присяжненко нагадав, що його контракт підписаний на один рік, і там чітко записано, що його завдання, як директора ДП "Мирогощанський державний іподром", -  підготувати та провести роздержавлення. Основну частину роботи вже зроблено.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.