Рівненська обласна федерація футболу просить три мільйони гривень на стадіон

Вже кілька місяців у Рівному говорять про будівництво футбольного поля із штучним покриттям. Це грантовий проект УЄФА і в Україні він є пілотним, Рівненщина в цьому є першопрохідцем. Відповідно до вимог, раніше міська рада виділила землю, для його будівництва. Мова ведеться про земельну ділянку біля стадіону «Авангард». Після цього підійшов наступний етап робіт.

  • Для початку будівництва стадіону нам потрібно виконати 3 пункти. – каже голова обласної федерації футболу Олексій Хахльов. - Перший – це підведення всіх комунікацій і їх готовність до підключення. Це виконано. Друге – це благоустрій території. Думаю власними силами і силами депутатів міської ради і громадських активістів ми це теж зробимо. І основне. Третє питання – це підготовка підоснови для футбольного поля із штучним покриттям, і це вимагає певних витрат. Є перелік матеріалів, які потрібно використати. Самі роботи влаштування підоснови буде виконувати генпідрядник, що спрощує і здешевлює процедуру. Отже, сьогодні залишилось єдине питання – забезпечення матеріалів на підоснову (щебінь, відсів, пісок).

Вартість виділення матеріалів нині становить майже 3.5 млн гривень. Разом з тим, на рахунок Федерації футболу України вже надійшло 330 тисяч євро, на саме будівництво стадіону, що при нинішньому курсі валют складає більше 9 млн гривень.

Для того аби вирішити питання про фінансування створили спеціальну комісію при міській раді. Її члени поки вирішили це питання довивчити, та звернутися за фінансовою допомогою і до обласної ради, оскільки новозбудоване футбольне поле прийматиме не тільки міських, а і футболістів з області.

Вже найближчим часом комісія обіцяла зібратися знову, де буде наочно представлений проект та прийняте рішення про виділення коштів.

Стосовно ж самого будівництва, то воно повинно завершитися у 2016 році. Тож, чим швидше буде прийняте рішення, тим раніше розпочнуться роботи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.