У Рівному спирт, вата і шприци на аналізи будуть безкоштовними?

Витратні матеріали для проведення лабораторних досліджень у Рівному хочуть зробити безкоштовними. Принаймні розглянути можливість втілення такої пропозиції під час бюджетної комісії Рівнеради запропонував депутат Сергій Паладійчук.

- Давайте розглянемо можливість виділити кошти на витратні матеріали з бюджету. Принаймні на деякі види аналізів, - каже Сергій Паладійчук.

На це начальник управління охорони здоров'я Вікторія Покоєвчук зазначила, що нині аналізи в медичних закладах Рівного, які перебувають у підпорядкуванні управління охорони здоров'я, безкоштовні. 

Ключові слова: 

Коментарі

Ні, шановний, ми живемо в одному місті, і це правда, що аналізи в поліклініках роблять безкоштовно, я не є дружиною посадовця, рядова рівнянка, яка нещодавно все це робила в поліклініці безкоштовно. Не можу ж на чорне сказати, що біле, навіть, якщо Вам цього й хочеться. Я,наприклад, була приємно здивована, ніякого спирту, вати іт.д. , все безкоштовно, і плівка в ренгенкабінеті для всіх без виключення (незалежно який знімок) також. Можливо Ви давно не відвідували поліклініку.

Ми з Вами, напевне, в різних містах живемо.
Або Ви дружина якогось місцевого можновладця.
)))))

Можливо йдеться про аналізи в міських поліклініках, там дійсно все роблять безкоштовно, це правда, навіть ренгенкабінет повністю всі знімки робить безкоштовно. І первинні, і повторні аналізи в поліклініках безкоштовно роблять. Я думаю, що йдеться саме про ці кошти.

ВСІ! аналізи робляться за гроші, без винятку.
Офіційно з вас їх не беруть, але якщо ви не заплатите Н-ну суму благодійного внеску - їх ніхто не робитиме.
Звичайно, якщо ви піднімете скандал та пожалієтесь начальству (яке на планірках і змушує брати ці внески) вам зроблять їх безкоштовно, людину, яка вимагала від вас внески накажуть, а то й звільнять (як таку, що не змогла уникнути скандала, начальство любить тишу) і все буде продовжуватись надалі, до наступного скандалу.
І вищі чиновники будуть надалі рапортувати про безкоштовну медицину.

та ви шо, тільки що стосується міської лікарні то хворі стаціонару і амбулаторні хворі чомусь платять за аналізи і не маленькі гроші!!!І за повторні аналізи теж доводиться платити

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.