У Києві визнали, що рівненський лікар не допоміг дитині, яка помирала

Сьогодні у Києві при Міністерстві охорони здоров’я відбулося засідання клініко-експертної комісії. На ньому переглядали висновок ідентичної обласної комісії, яка стала на захист лікаря Костянтина Думановського і визначила, що зв’язку між смертю п’ятирічного Миколки Антонюка та діями лікаря, який майже не надавав медичну допомогу, немає. Про це повідомляє "РВ".

До столиці поїхало керівництво управління охорони здоров’я, бабуся померлого хлопчика та рівненські активісти. Був присутній і батько Костянтина Думановського Георгій, який свого часу очолював обласну дитячу лікарню.

Попри те, що рідні дитини переживали, що впливова родина Думановських матиме підтримку і у МОЗі, нинішня комісія визнала, що Костянтин Думановський таки не надав малюку належної медичної допомоги і діяв неадекватно. Комісія проголосувала одноголосно.

Нагадаємо, Миколка Антонюк помер на руках у батька за кілька годин по тому, як «швидка» привезла його у дитячу лікарню. Костянтин Думановський, який чергував у ту ніч, за розповідями батька дитини, на малюка майже не дивився і наказав температуру збивати оцтом і не давати дитині пити. Під ранок хлопчик помер. Спершу рівненські медики запевняли, що причина смерті — грип, тепер — що хвороба Крона. Рідні впевнені, що малюк «згорів» від високої температури, яка піднялася через апендицит.

Помер Миколка на початку листопада.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.