У Рівному презентують картини Георгія Делієва

Двадцята персональна виставка художника Георгія Делієва «Рівно 20!» відкриється в галереї європейського живопису «Євро-Арт» 3 лютого. Поаток презентації - о16:00.

Роботи Георгія Делієва вже експонувались в галереї «Євро-Арт» у 2013 році. На відміну від попередньої ретроспективної виставки, нинішній  проект знайомить глядачів із абсолютно новими напрацюваннями художника в 2013-2016 рр. Чи змінився Делієв-художник? Так, однозначно промовляють майже півсотні картин, які представлені в галереї  «Євро-Арт». Адже за ці декілька років змінилася країна, змінилися ми і змінився делієвський живопис. Цікавими та оригінальними є роботи, написані впродовж 2014-2015 рр., такі як: «Одеситка», «Автопортрет з левом», «Лимони у Ватикані», «Японія. Озеро», «Ковбой з букетом квітів» та інші.

 В мистецькому просторі галереї європейського живопису «Євро-Арт» експонуються виключно нові картини Георгія Делієва 2014-2015 рр., і вражають глядача свіжим поглядом митця на звичні речі. - Різні за стилістикою та технологією виконання роботи об’єднані в концепцію «Рівно 20!», - підкреслює куратор галереї Лариса Костюк. – Така назва вказує не лише на презентацію двадцятої персональної виставки Г. Делієва, а й на ознаменування перемоги певної творчої лінії в еволюції художника. 

Про це повідомили з галереє європейського живопису "Євро-Арт".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.