Керівника рівненського УКБ запідозрили в порушенні "атикорупційного" закону

Один із жителів Рівного запідозрив керівника управління капітального будівництва Рівного в корупційних діях і  направив міському голові Володимиру Хомку заяву з вимогою провести службову перевірку. Такий висновок можна зробити з документа, опублікованого журналістом Сергієм Штурхецьким на своїй сторінці у соціальній мережі.

"Дивні справи творяться в загадковій конторі під назвою УКБ Рівненського міськвиконкому. Так відразу все і не зрозумієш. Ніхто й не дасть. Але от халепа - деякі речі стають явними, коли дивишся відкритий реєстр ЄДРПОУ. Виявляється, чиновник - посадова особа міськвиконкому може одночасно бути й ...приватним підприємцем. Можливо, в цьому секрет? Чи, може, це різні люди?" - написав Сергій Штурхецький на своїй сторінці у "Фейсбуку" та опублікував фото заяви.

В документі йдеться про те, що керівник управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому Сергій Кушнір паралельно займається підприємницькою діяльністю. А це є прямим порушенням Закону і підпадає під статтю "корупція". 

Цікаво, що при перевірці у відкритих джерелах за ЄДРПОУ дійсно значиться підприємець Кушнір Сергій Олександрович. Сайт "ВСЕ" готовий опублікувати результати перевірки міського голови Володимира Хомка та надати пану Сергійю Кушніру можливість висловитись.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.