Рівненським учасникам АТО продовжено курс психологічної реабілітації

Для отримання безкоштовних послуг психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції слід звернутись до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації з заявою, копіями паспорта, посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документу, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, з пред'явленням оригіналів документів.

На підставі поданих документів управлінням праці та соціального захисту населення видається направлення на психологічну реабілітацію, терміном 14 днів в реабілітаційну установу згідно з вибором заявника (інформація про послуги, що надаються додається).

Учасникам антитерористичної операції, місце проживання яких зареєстровано в м. Рівному, слід звертатись з вищезазначеними документами до управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому за адресою вул. Соборна, 12, кабінет 11 (тел. 266780, 633896) в понеділок, четвер з 9.00 до 13.00, вівторок, п’ятниця з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.