На Рівненщині з'явилась нова сучасна лікарня

Голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук разом з Президентом України Петром Порошенком взяв участь у відкритті після реконструкції Володимирецької центральної районної лікарні.

Володимирецька ЦРЛ – одна з найсучасніших районних лікарень України, впевнений Володимир Ковальчук. А завдяки кваліфікованому персоналу та новітньому обладнанню, медзаклад готовий надавати хворим оперативну та якісну допомогу, зазначив голова облради.

Раніше у цьому приміщенні була лише поліклініка. Реконструкція дозволила створити також хірургічне відділення з операційним блоком, відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Я дуже радий, що відтепер у Володимирці працює такий медзаклад. Адже він забезпечить вторинною медичною допомогою 64 тисячі жителів району, з яких майже третина – діти, – зазначив Володимир Ковальчук.

У будівлі укріпили аварійні фундамент і стіни, перекрили й утеплили дах, замінили вікна, а також систему опалення на енергоощадні. Окрім того, сучасний ремонт зробили й в середині. За словами голови обласної ради, загалом вартість робіт з реконструкції поліклініки склала понад 35 мільйонів гривень. З них понад 11 з половиною мільйонів витратили на закупівлю сучасного медичного обладнання, зазначив Володимир Ковальчук.

Ключові слова: 

Коментарі

Ха Ха , попередня Влада збудувала , а теперішня присвоїла заслуги )))
порошенко наш президент , чугунніков навіки )))

Саме В. Берташ iнiцiював це будiвництво I практично органiзував 50 вiдсоткiв готовностi полiклiнiки!

Саме В. Берташ iнiцiював це будiвництво I практично органiзував 50 вiдсоткiв готовностi полiклiнiки!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.