Рівнерада надасть виключне право збирати кошти за розміщення телекомунікаційних мереж одному підприємству?

У Рівному ЖКС РБП «Галузеве» можуть надати виключне право збирати кошти за розміщення суб'єктами господарювання телекомунікаційних мереж та обладнання. Принаймні це передбачає проект рішення «Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 27.10.2011 №1309 «Про Методику розрахунку плати за розміщення та експлуатацію телекомунікаційних мереж і обладнання в житлових та нежитлових будівлях комунальної власності міста Рівного і порядок її використання», який опублікований на сайті міськради. 

Проте, таке рішення дещо суперечить Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”, який вступив у дію 1 липня 2015 року. Адже п. 2 ст. 4 цього закону передбачає, що “власники квартир та нежитлових приміщень є співвласниками спільного майна багатоквартирного будинку”. У п. 1 ст. 5 йдеться про те, що “спільне майно багатоквартирного будинку є спільною сумісною власністю співвласників”. 
 
Тобто, якщо депутати підтримають це рішення, то це буде порушенням цього закону, адже підприємство збиратиме кошти за розміщення мереж у будинках до яких по суті не має відношення, а співласниками яких є власники житлових і нежитлових приміщень у ньому. 
 
Тим часом у проекті рішення, серед іншого, пропонується "доручити ЖКС РБП «Галузеве» здійснювати моніторинг та координацію розміщення суб'єктами господарювання телекомунікаційних мереж та обладнання у (на) об'єктах комунальної власності територіальної громади міста Рівне, таких як: нежитлові будинки, інженерні та інші споруди. А також будинки та інфраструктурні об'єкти житлового фонду, передані на баланс житлово-комунального підприємства «Західне», житлово-комунального підприємства «Галицьке», житлово-комунального підприємства «Покровське», житлово-комунального підприємства «Сонячне», житлово-комунального підприємства «Перспективне»". 
  
 Нагадаємо, раніше житлово-комунальному спеціалізованому ремонтно-будівельному підприємству «Галузеве» пов'язували з міським головою Володимиром Хомком. Адже там на посаді заступника директора працював його зять Роман Артуньян. Проте він вже звільнився. Також підприємство було пов'язане із скандалами щодо комунальних парковок.

Ключові слова: 

Коментарі

"Рівнерада надасть" - журналісти даної новини забули уточнити момент, що Рівнерада ще з 2012 року збирає кошти із усіх провайдерів міста, немає чи жодних на те правових підстав.
А зараз лище намагається внести певні правки...
Тільки по попереднім обрахункам там більше 120 тис грн у міс.Цікаво в якиї офшорах наразі знаходяться дані кошти?
А якщо згадат курс 8 грн за 1 долар із 2012 року :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.