У Рівному пропонують створити план-схему вулиць

Створити план-схему вулиць Рівного з графічним зображенням порядку нумерації будинків, запропонував депутат міськради Святослав Євтушенко під час засідання сесії 28 січня. Також він відправив звернення щодо цього в Управління містобудування та архітектури, повідомляє прес-служба депутата.

За словами Святослава Євтушенка, впродовж останніх років у Рівному з'явилося чимало нових вулиць та були перейменовані деякі наявні, тому створення такого документу на часі.

- Чимало мешканців міста не знає, де знаходиться та чи інша вулиця з перейменованих чи новостворених. Це завдає суттєвих незручностей не лише пересічним рівнянам, а й тим службам, які займаються наданням певних послуг із обслуговування, доставки тощо. Так, наприклад, в працівників “Укрпошти” інколи виникають труднощі з доставкою листів, посилок до адресата, бо вони просто не знають, де знаходиться та чи інша новостворена вулиця. Більше того, нумерація будинків часто буває дуже заплутаною і без план-схеми вулиць, на якому чітко можна було б побачити, де знаходиться той чи інший будинок, розібратися у цьому важко. Тому під час засідання сесії міськради я виступив із пропозицією створити у Рівному такий план-схему вулиць. Підтримав цю ідею і міський голова Володимир Хомко. А для реалізації ініціативи я звернувся до Управління містобудування та архітектури Рівненського міськвиконкому з проханням створити такий план-схему з інформацією про наявні вулиці. Адже це справді актуальне питання для мешканців міста, - зазначає депутат. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.