У Рівному робитимуть щеплення від поліомієліту під час грипу?

Чергова хвиля вакцинації від поліомієліту розпочалася в Україні минулого тижня.Триватиме вона впродовж трьох тижнів. За неофіційною інформацією, щоб Рівненська область не показала малий відсоток проведення вакцинації, школярі виходять на навчання. Про це у своєму "Фейсбуці" написав депутат Рівнеради Святослав Євтушенко.

"Сьогодні розповіли, що навчання у школах Рівного, відновили не просто так. Минулого тижня в Україні розпочалася чергова хвиля вакцинації від поліомієліту, в тому числі, й для школярів. Триватиме вона впродовж трьох тижнів. За неофіційною інформацією, щоб Рівненська область не показала малий відсоток проведення вакцинації, школярі виходять на навчання. Хоча раніше медики в один голос забороняли проводити будь-які щеплення під час епідемії, тим паче дітям.

Адже разом із вакциною, в організм людини потрапляє частка вірусу. В нормальних умовах - це сприяє виробленню імунітету від нього. Під час же епідемії, навпаки, може спровокувати хворобу і призвести невідомо до яких наслідків. 

Про що думають лікарі? Це ж здоров'я наших дітей! Невже управлінню охорони здоров'я, медикам байдуже на наслідки? З цього приводу готую депутатське звернення. Про відповідь на нього обов'язково повідомлю", - йдеться у повідомленні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.