На іподромі в Рівненській області побільшало молока і свиней

Державне підприємство «Мирогощанський державний іподром» за рішенням Уряду мають приватизувати шляхом акціонування. Селянам, які працюють на підприємстві, за попереднім рішенням, має відійти земля у вигляді паїв та 75% майнових акцій. За державою, згідно попереднього рішення, має залишитись 25%+1 акція.

Саме для підготовки та проведення процесу роздержавлення, півроку тому на підприємство було призначеного нового керівника Володимира Присяжненка. Як запевняє директор ДП «Мирогощанський державний іподром», документація, необхідна для початку роздержавлення підприємства і розпаювання землі вже готова і пройшла погодження у профільних міністерствах. Залишається дочекатись постанови Кабінету міністрів, аби Фонд держмайна міг розпочати роботу.

Попри те, що підприємство мають приватизувати, нове керівництво веде активну роботу з оптимізації процесів та запровадженні нових технологій на «Мирогощанськомк державному іподромі». Так за півроку було збільшено поголів’я свиней та підвищились надої молока.

- Все дуже просто, ми змінили кормову базу та запровадили сучасну технологію годування. Провели сортування поголів’я і так би мовити влили нову кров. І якщо раніше, для прикладу, свиноматка народжувала 5-6 поросят, то зараз так як і має бути 10-12. – розповідає директор ДП «Мирогощанський державний іподром» Володимир Присяжненко. – А ще посилили контроль над дотриманням технологій та слідкуємо, щоб всі корма, які мають надходити до худоби, до неї й потрапляли. І як бачимо – є результат.

За словами Володимира Присяжненка, покращуючи роботу на підприємстві тим самим підвищується його вартість. А це більші прибутки для держави і кращі заробітки для працівників підприємства. Вже сьогодні йде мова про підвищення заробітної плати працівників.

Процес роздержавлення і розпаювання мають йти паралельно з наведенням ладу на «Мирогощанському державному іподромі», адже отримавши землі, люди в більшості здаватимуть її в оренду. І не виключено, що тому ж підприємству на якому працюють. Тож необхідно вже сьогодні вести роботу, над тим, щоб підприємство було прибутковим і конкурентоспроможним.

Про це повідомляє прес-служба іподрому.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.